Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse +Islami

Total: 1896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.635Z

Islami: PS ka nevoje per Nanon

Deputeti i Partise Socialiste, Kastriot Islami deklaron se Partia Socialiste duhet te ridimensionoje marredheniet e saj me aleatet dhe figurat qe kane dhene kontribut brenda se majtes. Ne nje interviste dhene per “ABC News”, Islami shprehet se per te pasur sukses ne zgjedhje, PS-ja duhet te bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.684Z

Islami: Kartat falas brenda javes

Partia Socialiste perserit propozimin per te hequr ate qe ajo e quan takse te votes, por kete here vendos afat, brenda kesaj jave. Socialistet mendojne se duke shperfillur kete kerkese te opozites, kryeministri po merr pergjegjesine e rende te deshtimit te zgjedhjeve. Arsyeja e kesaj ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.849Z

Demokrati Kastriot Islami sulmon Ramën dhe Kokëdhimën

Deputeti Kastriot Islami ka reaguar pas deklaratave të bërë nga kandidati për deputet i PS-së në qarkun e Vlorës, Koço Kokëdhima gjatë emisioni Opinion, të Blendi Fevziut. Sipas Islamit, Kokëdhima sulmoi të gjithë socialistët, duke shprehur kështu sipas Islamit urrejtjen e tij për P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.860Z

Islami: Hiqni dore nga manipulimet, do te filmojne

"Ne e ftojme kryeministrin te mos harroje detyren e garantit te zgjedhjeve, nderkohe qe me sa duket, ka marre persiper te beje edhe zedhenesin, pas deklaratave "kodra pas bregut" te selise blu". Kjo ka qene deklarata e sekretarit socialist per ceshtjet ligjore, Kastriot Islami, teksa eshte pergjigju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.634Z

Islami: Kodi zgjedhor brenda verës

Brenda sesionit të verës do të përfundojë reforma zgjedhore.  Bashkëkryetari i komisionit të posaçëm për reformën zgjedhore, Kastriot Islami, u shpreh dje se angazhimi i PS-së është maksimal që kjo reformë, të përfundojë para mbylljes së punimeve verore të Kuvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.810Z

Islami: PS me Ramën, 12 vjet në opozitë

Deputeti i Partise Socialiste, Kastriot Islami deklaron se me drejtimin e selise roze nga Rama, kjo force politike rrezikon te jete ne opozite per 12 vite. Duke shprehur dyshime per menyren e organizimit te opozites ne perballjen elektorale te vitit 2013, Islami shton se Rama nuk e motivuar opoziten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.533Z

Islami: PS-ja, në krizë të rëndë identiteti

Deputeti i PS-së Kastriot Islami theksoi në takim që Lëvizja për demokratizimin e PS zhvilloi me bazën në Durrës se PS-ja është në krizë të rëndë identiteti dhe se socialistët nuk shohim më në të të ardhmen e tyre. "Nuk jemi këtu për ti bërë karshillëk zgjedhjeve pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama