Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse +Islami

Total: 1896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.747Z

Procedim penal për Jeta Seitajn, kryetaren e Njësisë nr. 5 në Tiranë

21-04-2013 / Gazeta 55 Protesta në shtëpinë e Kastriot Islamit Për Policinë e Tiranës, protesta përpara shtëpisë së deputetit Kastriot Islami ka qenë e paligjshme. Për këtë arsye policia ka nisur dje procedimin penal, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

PS: Urgjent, karta falas brenda javes

Partia Socialiste leshoi dje ultimatumin per pranimin e projektligjit te propozuar prej saj, te pajisjes se shtetasve pa pasaporte, falas deri ne zgjedhje, duke kerkuar qe ky akt duhet te hyje ne fuqi jo me vone se fundi i kesaj jave. Nepermjet nje deklarate per shtyp, sekretari per ceshtjet zgjedho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.788Z

Islami: Si e priti familja largimin tim nga PS, Meta e ka nën kontroll Ramën

TIRANE - Ishte surprizë kalimi i tij nga një eksponent i rëndësishëm i së majtës, në radhët e Partisë Demokratike, ndërsa shumë shpejt do të shfaqej pranë kryeministrit ende në detyrë Sali Berisha përgjatë fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.362Z

"Reformat,jam gati të takohem me Ramën"

Kryeministri Berisha nuk e ka përjashtuar mundësinë e një takimi mes tij dhe kryetarit të PS-së, Edi Rama, për të diskutuar konkretisht në lidhje me reformën zgjedhore. Gjatë një konference për shtyp të dhënë dje në ambientet e Kryeministrisë, menjëherë pas takimeve të suksesshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.348Z

Diagnoza e mozaikut: fraktura

Analizat e mozaikut të famshëm të Muzeut Historik Kombëtar, flasin për çarje të rënda dhe degradim të strukturës mbështetëse. Në proces hartimi i projektit për restaurim Fati i keq e ka ndjekur vitet e fundit mozaikun e famshëm që mbulon prej 30 vitesh fasadën e Muzeut Historik K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.744Z

Sipas Islamit, PS-ja, si e ndarë, edhe e bashkuar me LSI-në, e humbur ka dalë. Vërtet?!

Nga Eduard Zaloshnja Në një analizë të publikuar në gazetën Panorama dhe shqiptarja.com, Kastriot Islami analizonte rezultatet elektorale që nga viti 2005 e këtej dhe arrinte në përfundimin se PS-ja, si e ndarë me LSI-në, edhe e bashkuar me të, del e humbur në garat me P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.487Z

Plaçkiten kosovarët që po kalojnë nëpër Serbi

Policia e Serbisë po plaçkitë qytetarët kosovar. Në emër të një sigurimi, policët serb në kufi po iu kërkojnë të holla kosovarëve, të cilët përmes rrugëve të Serbisë po kalojnë ilegalisht në kufirin me Hungarinë, duke migruar në një nga vendet perëndimore. Gazeta "Zër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama