Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse +Islami

Total: 1896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.849Z

Demokrati Kastriot Islami sulmon Ramën dhe Kokëdhimën

Deputeti Kastriot Islami ka reaguar pas deklaratave të bërë nga kandidati për deputet i PS-së në qarkun e Vlorës, Koço Kokëdhima gjatë emisioni Opinion, të Blendi Fevziut. Sipas Islamit, Kokëdhima sulmoi të gjithë socialistët, duke shprehur kështu sipas Islamit urrejtjen e tij për P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.860Z

Islami: Hiqni dore nga manipulimet, do te filmojne

"Ne e ftojme kryeministrin te mos harroje detyren e garantit te zgjedhjeve, nderkohe qe me sa duket, ka marre persiper te beje edhe zedhenesin, pas deklaratave "kodra pas bregut" te selise blu". Kjo ka qene deklarata e sekretarit socialist per ceshtjet ligjore, Kastriot Islami, teksa eshte pergjigju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.634Z

Islami: Kodi zgjedhor brenda verës

Brenda sesionit të verës do të përfundojë reforma zgjedhore.  Bashkëkryetari i komisionit të posaçëm për reformën zgjedhore, Kastriot Islami, u shpreh dje se angazhimi i PS-së është maksimal që kjo reformë, të përfundojë para mbylljes së punimeve verore të Kuvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.810Z

Islami: PS me Ramën, 12 vjet në opozitë

Deputeti i Partise Socialiste, Kastriot Islami deklaron se me drejtimin e selise roze nga Rama, kjo force politike rrezikon te jete ne opozite per 12 vite. Duke shprehur dyshime per menyren e organizimit te opozites ne perballjen elektorale te vitit 2013, Islami shton se Rama nuk e motivuar opoziten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.533Z

Islami: PS-ja, në krizë të rëndë identiteti

Deputeti i PS-së Kastriot Islami theksoi në takim që Lëvizja për demokratizimin e PS zhvilloi me bazën në Durrës se PS-ja është në krizë të rëndë identiteti dhe se socialistët nuk shohim më në të të ardhmen e tyre. "Nuk jemi këtu për ti bërë karshillëk zgjedhjeve pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.655Z

Kur Kastriot Islami flet për standarde zgjedhore

Kur Kastriot Islami doli te selia e partisë së tij për të dhënë “alarmin” se kishte gjetur kuti ku Partia Socialiste nuk kishte asnjë votë, mund ta shihje se luante një rol si në një shfaqje teatrale ku pak minuta pas hapjes së skenës, hyn dikush me maskë dhe me breshëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.457Z

PDIU: Demokrati Islami, te brima e çelësit

Partia Për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar sot ndaj deklaratave të deputetit të Partisë Demokratike Kastriot Islami, i cili ka lëshuar akuzë për kandidatin për kryebashkiak të Dibrës Muarrem Rama dhe ka dashur të përçajë aleatët PS dhe PDIU në Dibër. PDIU në njoftimin e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama