Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse +Islami

Total: 1896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.655Z

Kur Kastriot Islami flet për standarde zgjedhore

Kur Kastriot Islami doli te selia e partisë së tij për të dhënë “alarmin” se kishte gjetur kuti ku Partia Socialiste nuk kishte asnjë votë, mund ta shihje se luante një rol si në një shfaqje teatrale ku pak minuta pas hapjes së skenës, hyn dikush me maskë dhe me breshëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.457Z

PDIU: Demokrati Islami, te brima e çelësit

Partia Për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar sot ndaj deklaratave të deputetit të Partisë Demokratike Kastriot Islami, i cili ka lëshuar akuzë për kandidatin për kryebashkiak të Dibrës Muarrem Rama dhe ka dashur të përçajë aleatët PS dhe PDIU në Dibër. PDIU në njoftimin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.301Z

Marrëzia e frikës nga Islami

Nga Bernard Guetta Eshtë e trishtë që na duhet të përsërisim vazhdimisht se jo të gjithë myslimanët janë terroristë potencialë dhe që Islami e demokracia mund të shkojnë përsosmërisht mes tyre. E megjithatë duhet të vazhdojmë ta bëjmë, edhe sepse një kandidat për president

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.142Z

Islami: Levizja Nano, vlere per bashkimin e se majtes

Deputeti Kastriot Islami tha mbreme se Levizja Nano eshte nje mundesi e mire per bashkim te se majtes. Ne nje interviste qe i dha gazetares Sonila Meco ne studion e ABC Nees, z.Islami tha se "persa i takon levizjes se Fatos Nanos, nese kjo eshte nje levizje qe synon bashkimin e se majtes atehere do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.576Z

Dibra, papunësia dhe hallet e zotit Islami

Share Nga Ulsi Manja I ftohti i madh i këtij fundviti ka ardhur jo pa bereqet në mexhliset e muhabetit në Dibër për politikën e me politikën, por jo për varfërinë dhe papunësinë që i ka mbërthyer nga Kalaja e Dodës, Lura dhe Reçi e deri tek Ura e Topojanit, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.380Z

Islami: Zgjedhjet, standardet në rrezik

11/03/2009  Partia Socialiste radhit një sërë problemesh për pajisjen me kartat e identitetit “Nga 331 njësi të gjendjes civile kanë filluar aplikimet vetëm në 118 njësi” Të dhënat e deritanishme lidhur me procesin për pajisjen e shqiptarëve me kartat e identitetit solli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.322Z

Islami: PS nuk është gati për zgjedhjet lokale

Në pritje të kongresit të 18 prillit, deputetët e Lëvizjes për Mendimin Ndryshe nuk cuditen nëse do të shmangen së shpejti nga sekretariati apo kryesia. Sekretari për cështjet zgjedhore, Kastriot Islami, pas debateve të ashpra në mbledhjen e socialistëve, flet për ambiciet e radikalë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama