Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.564Z

Te gjithe vijne ne Frankfurt, sepse...

Nga Gabriela Schaaf* Edhe pse te gjithe flasin per Kinen, e ftuara e nderit ne Panairin e Librit ne Frankfurt nuk ishte tema e vetme e rendesishme. Sektori i librave ka shqetesime te tjera. "Everybody comes to Frankfurt, because everbody comes to Frankfurt" - "Te gjithe vijne ne Frankfurt, sepse te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.372Z

Trump fitoi sepse votuesit janë injorantë!

Nga Jason Brennan, Foreign Policy Ok, ja çfarë ndodhi. Donald Trump gjithmonë i kanë pëlqyer mbështethet masive nga njerëz të paedukuar dhe jo të informuar. Siç raportonte Bloomberg në gusht, Hillary clinton po shijonte një rezultat prej 25 pikësh avantazh mes njerëzve të edukuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.445Z

Mos mendoni për ushqimin sepse shëndosheni

Shëndeti – Nëse mendoni për ushqimin përpara se ta konsumoni atë, atëherë ju bëni një gabim shumë të madh! Nepsi ndikon drejtpërsëdrejti në vënien e kileve të tepërta! Ju duhet ta luftoni me patjetër këtë gjë nëse dëshironi të keni një trup perfekt për këtë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.498Z

Pranga prindërve sepse fëmija ishte i shëndoshë

Një rast i rrallë u regjistrua në Britaninë e Madhe. Një çift prindërish u arrestua pasi djali i tyre 11- vjeçar peshonte 95 kilogramë. Policia u lajmërua nga mjekët, që e trajtonin vogëlushin dy herë në muaj. Ata ishin të shqetësuar për shëndetin e tij. Prindërit e djalit aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.914Z

Imami: Humbëm sepse u treguam luajalë me LSI-në. Nuk ka Rilindje, sepse ajo nuk u votua

Ministri i Mbrojtjes Arben Imami, rendit arsyet e humbjes së Partisë Demokratike në zgjedhjet e 23 qershorit. Ai thotë se PD-ja u tregua luajale ndaj ish-aleates së saj LSI-së në fushatën elektorale, çka ndikoi dukshëm rezultatin  e zgjedhjeve. Besoj se  tandemi PS-LSI k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.476Z

PS mbylli grevën, sepse dështoi

Shehu Greva e opozitës u mbyll sepse dështoi. Ky ishte qëndrimi që mbajti dje deputeti demokrat, Tritan Shehu, në një prononcim për mediat. “Greva u mbyll se dështoi. Duke qenë pjesë e një strategjie prej disa muajsh, lidershipi i lartë i PS ka ndërmarrë në partinë e tyre për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.269Z

E grabita unazën sepse jam keq ekonomikisht

Një person u arrestua dy ditë më parë, pasi grabiti një argjendari në Rrugën e Kavajës. Ilir Ramushi hyri në argjendari dhe kërkoi të shihte disa unaza. Shitësja ia vendosi në banak. Por në këtë moment, ai e goditi me grusht shitësen dhe tentoi të merrte unazat. Shitësja doli e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama