Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.498Z

Pranga prindërve sepse fëmija ishte i shëndoshë

Një rast i rrallë u regjistrua në Britaninë e Madhe. Një çift prindërish u arrestua pasi djali i tyre 11- vjeçar peshonte 95 kilogramë. Policia u lajmërua nga mjekët, që e trajtonin vogëlushin dy herë në muaj. Ata ishin të shqetësuar për shëndetin e tij. Prindërit e djalit aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.914Z

Imami: Humbëm sepse u treguam luajalë me LSI-në. Nuk ka Rilindje, sepse ajo nuk u votua

Ministri i Mbrojtjes Arben Imami, rendit arsyet e humbjes së Partisë Demokratike në zgjedhjet e 23 qershorit. Ai thotë se PD-ja u tregua luajale ndaj ish-aleates së saj LSI-së në fushatën elektorale, çka ndikoi dukshëm rezultatin  e zgjedhjeve. Besoj se  tandemi PS-LSI k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.476Z

PS mbylli grevën, sepse dështoi

Shehu Greva e opozitës u mbyll sepse dështoi. Ky ishte qëndrimi që mbajti dje deputeti demokrat, Tritan Shehu, në një prononcim për mediat. “Greva u mbyll se dështoi. Duke qenë pjesë e një strategjie prej disa muajsh, lidershipi i lartë i PS ka ndërmarrë në partinë e tyre për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.269Z

E grabita unazën sepse jam keq ekonomikisht

Një person u arrestua dy ditë më parë, pasi grabiti një argjendari në Rrugën e Kavajës. Ilir Ramushi hyri në argjendari dhe kërkoi të shihte disa unaza. Shitësja ia vendosi në banak. Por në këtë moment, ai e goditi me grusht shitësen dhe tentoi të merrte unazat. Shitësja doli e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.362Z

Sepse ne nuk jemi Serbia

Fundviti i 2010-es ishte per ne shqiptaret sa i ftohte aq dhe trondites. Nje numer ngjarjesh shkunden fort ndjenjat tona ne menyre krejt te papritur. Te papritur per ne njerezit e thjeshte dhe jo per shtetaret tane te cilet i kane pasur te gjitha mundesite te dinin dhe reagonin qysh me pare per nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.992Z

Norvegji, i përgjysmojnë gjobën sepse është suedez

Share Policia në Norvegji ka vendosur të përgjysmojë një gjobë për një shofer kamioni për shkak se ishte suedez. Mediat e Oslos raportojnë se Ulf Ander Andersson, 61 vjeç, po ngiste kamionin për punëdhënësin e tij norvegjez, kur u ndalua nga policia, e cila zbu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.836Z

Mitt Romney kritikohet ashpër sepse flet frëngjisht

Share Kandidati i republikanëve për president në SHBA, favoriti Mitt Romney, është akuzuar ashpër në një spot televiziv pse flet frëngjisht. Spoti është përgatitur nga rivali i tij, Newt Gingrich, që kërkon të heqë paralele mes zotit Romney dhe një tjetër po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama