Rezultate te kerkimit per termin: +Serbi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.119Z

Bllokohet rruga kufitare Kosovë-Serbi (Foto)

Kolonat e gjata ne kufirin Kosove-Serbi Kolonat e gjata ne kufirin Kosove-Serbi Një kolonë prej 7 kilometrash është krijuar në këto momente në kufirin Kosovë-Serbi. Qytetarët po presin me orë të tëra për të kaluar kufirin. Kjo bllokadë ka ardhur si rezultat i vonesave gjatë kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.601Z

Grevë e përgjithshme në Serbi

Greves 5 ditore te mesuesve ne Serbi, i jane bashkuar edhe punonjesit e shendetit publik dhe te policise se shtetit, duke e shnderruar ate ne nje greve te pergjithshme. Anetare te sindikatave kane paraqitur kerkesat e tyre, nder te cilat theksohen rritje me 40% e pagave, marreveshje speciale kolekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.743Z

Serbi protestohetkunder parades sehomoseksualeve

BEOGRAD- Mijera persona jane mbledhur te shtunen ne qender te Beogradit per te protestuar kunder mbajtjes se nje parade homoseksualesh ne kryeqytetin serb. Parada eshte e planifikuar per tu mbajtur te dielen.Policia ka thene se deri ne 10 mije persona moren pjese ne protesten kunder parades. Ne Serb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.425Z

Serbi, FMN-ja kërkonzvogëlimin e pensioneve

BEOGRAD- Fondi Monetar Ndërkombëtar vlerëson se pensioni mesatar në Serbi, që arrin në 60 për qind të rrogës mesatare duhet të zvoglohet, njoftoi sot gazeta serbe "Politika". Përfaqësuesi i FMN-së në Serbi, Bogdan Lisovolik mendon se nëse ruhet ky nivel pensionesh, atëherë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.096Z

Serbi, sulmohetgazetari i njohurTeofil Pancic

BEOGRAD- Një gazetar i njohur serb, Teofil Pancic, i cili ka denoncuar shpeshherë nacionalizmin apo krimet në Serbi në lidhje me sportet, u sulmua dhe u godit me shufra hekuri nga disa të panjohur, theksoi sot agjencia e lajmeve ''Beta''. Teofil Pancic, editorialist i të përjavshmes ''Vreme''

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.531Z

Ja kur jepet vendimi për Serbi-Shqipëri

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar në faqen e saj zyrtare se CAS pritet të japë vendimin për ndeshjen Serbi-Shqipëri në datën 29 Maj 2015. Gjithashtu mund te kete vonesa ne varesi te hetimeve qe po realizon kjo gjykate sportive. Ndeshja Serbi-Shqiperi u luajt ne daten 14 Tetor 2014

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.384Z

Ndeshja Serbi-Shqiperi pa tifoza

brbrTifozat kuq e zi nuk do te kene mundesi te jene te pranishem ne stadiumin Partizani i Beogradit me 14 tetor per te ndjekur kombetaren shqiptare ne transferten e Serbise Lajmi eshte njoftuar nga kreu i Federates se Futbollit ne Serbi Mirko Milivoj ne nje interviste per agjencine Novostirs Ai tha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama