Rezultate te kerkimit per termin: +Serbi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Serbi-Shqiperi rishfaqet huligani Ivan Bogdanov

brbrIvan Bogdanov huligani serb i cili dogji flamurin Shqiptar ne vitin 2010 ne Xhenova gjate ndeshjes Itali-Serbi ka qene ne radhe te pare te tifozeve qe u futen ne fushe pas incidentit te shenuar gjate takimit Serbi-Shqiperi Kete fakt e konfirmojne fotot e shkrepura ne stadiumin e Partizanit ku sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.749Z

Shqipëri-Serbi paralizon edhe Tiranën

Vuçiç – Kryeministri i Serbisë ka bërë të ditur se do të marrë vendim për praninë apo jo në ndeshje, vetëm pasi të sigurojë nga pala shqiptare listën e të ftuarve në stadium Evakuimi – Policia e Shtetit ka ndërtuar një plan evakuimi të stadiumit “Elbasan Arena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.474Z

Mbyllen votimet në Serbi

Në orën 20:00, në Serbi kanë përfunduar votimet për zgjedhjet parlamentare. Në zgjedhje kanë marrë pjesë 19 parti dhe koalicione, të cilat kanë garuar për 250 vendet e parlamentit. Të drejtë vote kanë pasur rreth 6.7 milionë njerëz. Sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Serbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.669Z

Blagojevic, hero ne Serbi

Rod Blagojevic mund te jete nen akuze ne SHBA, por ne vendin e tij te origjines, ne Serbi ai shihet si hero. Ne fshatin e lindjes se prinderve te tij, Blagojevic pershkruhet me tone pozitive dhe akuzat ndaj tij si montatura politike. I biri i nje serbi, qe emigroi para Luftes se Dyte Bot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.110Z

Ilegal me Serbi

Tregtarët kosovarë po i shfrytëzojnë rrugët ilegale për t’i eksportuar mallrat e tyre në Serbi. Veriu është pika ku më së shumti po bëhet ky eksport. Përveç kësaj, edhe dokumentet nga institucionet paralele në Kosovë po e mundësojnë qarkullimin. Eksporti drejt këtij shteti g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.119Z

Bllokohet rruga kufitare Kosovë-Serbi (Foto)

Kolonat e gjata ne kufirin Kosove-Serbi Kolonat e gjata ne kufirin Kosove-Serbi Një kolonë prej 7 kilometrash është krijuar në këto momente në kufirin Kosovë-Serbi. Qytetarët po presin me orë të tëra për të kaluar kufirin. Kjo bllokadë ka ardhur si rezultat i vonesave gjatë kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.601Z

Grevë e përgjithshme në Serbi

Greves 5 ditore te mesuesve ne Serbi, i jane bashkuar edhe punonjesit e shendetit publik dhe te policise se shtetit, duke e shnderruar ate ne nje greve te pergjithshme. Anetare te sindikatave kane paraqitur kerkesat e tyre, nder te cilat theksohen rritje me 40% e pagave, marreveshje speciale kolekt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama