Rezultate te kerkimit per termin: +Serbis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.221Z

Koshtunica: Kosova krahinë brenda Serbisë

Kryetari i Partisë Demokratike në Serbi Vojsllav Koshtunica ka deklaruar se ai do të pajtohet me platformën për Kosovën të Presidentit Tomisllav Nikoliq, nëse në të thuhet që Kosova të bëhet një “krahinë” në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.744Z

Konjufca: Qeveria po akomodon aspiratat e Serbisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjuca ka ngritur shqetësimin e tij dhe të lëvizjes Vetëvendosje! për vazhdimin e negociatave edhe pas arritjes së marrëveshjes me Serbinë. Sipas tij, Qeveria e Kosovës ka fituar një varësi shqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.946Z

Safet Susic, boshnjaku trajner i Serbisë?

Pak ditë pas shkarkimit nga posti i selektorit të Bosnje Hercegovinës, boshnjaku Safet Susic mund të marrë një detyrë të re. Trajneri boshnjak është një nga emrat më të përmendur për të marrë postin e selektorit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.041Z

Sulmohet edhe një ueb faqe e Serbisë

Sulmohet edhe një ueb faqe e Serbisë. Këtë herë ajo e komunës së Novi Pazarit. Sulmi është bërë prej hakerëve shqiptarë të quajtur “DeathEvil'z Team [Albania]”, ndërkaq shkaku që i ka shtyrë drejt k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.649Z

Pak tiki-taka Serbisë

Kombëtarja e Serbisë po vazhdon të jetë tejet e dobët në futboll. Kolumbia e mposhti dje në miqësore me rezultat 1 me 0. Jo vetëm më rezultat Kolumbia ishte më e mirë. Në fushë amerikano jugorët në disa momente ua humb&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Komisioni Zgjedhor i Serbisë do kontaktojë UNMIK

BEOGRAD- Komisioni Zgjedhor i Republikës së Serbisë, brenda dy ditësh do të kontaktojë UNMIK-un në lidhje me organizimin e zgjedhjeve parlamentare të 6 majit në Kosovë. “Komisioni, deri më tani, nuk ka pasur asnjë kontakt me UNMIK-un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Putin, Nikoliqit: E dua popullin e Serbisë

Kryeministri i Rusisë Vladimir Putin dhe presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq, kanë biseduar mbrëmë në telefon si dy miq të mirë. Putin ishte më i dashur gjatë kësaj bisede. Ai i tha presidentit serb se e do shumë popullin e Serbisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama