Rezultate te kerkimit per termin: +Serbis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.744Z

Konjufca: Qeveria po akomodon aspiratat e Serbisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjuca ka ngritur shqetësimin e tij dhe të lëvizjes Vetëvendosje! për vazhdimin e negociatave edhe pas arritjes së marrëveshjes me Serbinë. Sipas tij, Qeveria e Kosovës ka fituar një varësi shqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.946Z

Safet Susic, boshnjaku trajner i Serbisë?

Pak ditë pas shkarkimit nga posti i selektorit të Bosnje Hercegovinës, boshnjaku Safet Susic mund të marrë një detyrë të re. Trajneri boshnjak është një nga emrat më të përmendur për të marrë postin e selektorit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.041Z

Sulmohet edhe një ueb faqe e Serbisë

Sulmohet edhe një ueb faqe e Serbisë. Këtë herë ajo e komunës së Novi Pazarit. Sulmi është bërë prej hakerëve shqiptarë të quajtur “DeathEvil'z Team [Albania]”, ndërkaq shkaku që i ka shtyrë drejt k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.649Z

Pak tiki-taka Serbisë

Kombëtarja e Serbisë po vazhdon të jetë tejet e dobët në futboll. Kolumbia e mposhti dje në miqësore me rezultat 1 me 0. Jo vetëm më rezultat Kolumbia ishte më e mirë. Në fushë amerikano jugorët në disa momente ua humb&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Komisioni Zgjedhor i Serbisë do kontaktojë UNMIK

BEOGRAD- Komisioni Zgjedhor i Republikës së Serbisë, brenda dy ditësh do të kontaktojë UNMIK-un në lidhje me organizimin e zgjedhjeve parlamentare të 6 majit në Kosovë. “Komisioni, deri më tani, nuk ka pasur asnjë kontakt me UNMIK-un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Putin, Nikoliqit: E dua popullin e Serbisë

Kryeministri i Rusisë Vladimir Putin dhe presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq, kanë biseduar mbrëmë në telefon si dy miq të mirë. Putin ishte më i dashur gjatë kësaj bisede. Ai i tha presidentit serb se e do shumë popullin e Serbisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.877Z

Tadiç: Kosova nuk është zemra e Serbisë

Kryetari i nderit i Partisë Demokratike dhe ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç ka thënë se Kosova nuk është zemra e Serbisë, duke pohuar se beson që me serbët e veriut të Kosovës do të arrihet akordimi për implementimin e mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama