Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.560Z

Klasifikimi WTA, kryeson Serena Williams

Fale suksesit ne Open Australia, Serena Williams mbetet ne krye te klasifikimit WTA te tenisit. Progresi me i mire eshte shenuar nga kinezet, Li Na e Zheng Jiei, gjysmefinalistet e Melbourne. E para avancoi me shtate pozicione, ndersa e dyta me 15 duke hyre keshtu ne top 20. Pas Serena W

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.978Z

Një përshëndetje e nxehtë nga Serena Williams

Javën e kaluar tenistja e njohur Serena Williams u shpreh se  dëshpërimisht ajo dëshiron të ketë një lidhje të vërtetë dhe të bëhet nënë. Serena duket se e ka marrë seriozisht këtë  çështje , ndërsa ka pushuar  në Bahamas me shoqen e saj, yllin e  tenisit Caroline Wozniac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.092Z

Serena Williams fiton Wimbeldon-in e gjashtë

Tenistja amerikane, Serena Williams, sot ka triumfuar në turneun në Wimbledon në Londër, në konkurrencën e femrave, duke mundur në finale spanjollen Garbine Muguruza, në dy sete (6:4 dhe 6:4). Kjo është fitorja e gjashtë e tenistes Williams në Wimbledon dhe triumfi i katërt i njëpasnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.763Z

Fiziku i frikshëm i Serena Williams (FOTO)

Serena Williams po feston në Miami Beach të Floridës, fitoren e saj kundër Maria Sharapova në tenis. Ylli amerikanë ka theksuar që harxhon shumë kohë në palestër dhe stërvitja e rëndë duket shumë qartë tek Selena.  Paparacët kanë arritur të fotografojnë Serena W

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.470Z

US Open triumfon Serena Williams

Serena Williams ka fituar turneun US Open, i katërti dhe i fundit Grand Slam i sezonit pasi mundi në finale 6-2, 2-6, 7-5 bjellorusen Victoria Azarenka, e cila kishte mundësinë për të fituar, por iu dorëzua fuqisë së amerikanes në fund të setit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.160Z

FOTOT/ Tenistja Serena Williams, e bëshme dhe seksi!

Ajo është e famshme në fushën e tenisit, por Serena Williams tërheq vëmendjen edhe jashtë saj. Bukuroshja është duke pushuar në brigjet e Kroacisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.665Z

Serena Williams fituese e US Open

Tenistja 32 vjeçare tashmë e njohur në gjithë botën Serena Williams ka fituar garën e “US Open” ku mundi rivalen e saj bjellorusen, Victoria Azarneka në një përballje që ka zgjatur tre sete. Williams e rremben për të pest&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama