Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Serena Williams fiton Australian Open

Serena Williams ka arritur te kurorezohet per te pesten here fituese e turneut Australian Open, duke mundur ne finale Justine Henin. 28-vjecarja amerikane fitoi 6-4, 3-6 dhe 6-2 ndeshjen qe zgjati dy ore e shtate minuta. Williams ka fituar keshtu 12 tituj Grand Slam, duke arritur Billie J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Serena Williams eleminohet nga Roland Garros

Tenistja ‘e panjohur’ Garbine Muguruza ka bërë befasinë më të madhe deri më tani në French Open duke eliminuar favoriten, Serena Williams. Spanjollja regjistroi fitore bindëse prej 2-0 në sete (6-2, 6-2) duke e eleminuar amerikanen nga turneu që në raundin e dytë. Edhe motr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.083Z

Pushimet e Serena Williams

Listës së gjatë të të famshëmve që këto ditë festive kanë zgjedhur t’i bashkohen brigjeve të Majemit në Shtetet e Bashkuara, i është shtuar edhe Serena Williams. Pamja dhe fuqia e saj fizike nuk përbën m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.104Z

Tenis US Open Gjysmëfinalja e femrave: Serena Williams Vinci

TIRANE, 9 Shtator /ATSH-AFP/. - N.1 boteror, Serena Williams, eshte ne rruge te mbare per te fituar US Open dhe te realizoje te parin Grand Chelem ne tenisin e femrave qe nga 1988, pas fitores ndaj motres se madhe Venus, te marten. Serena Williams e fitoi ndeshjen me tre sete, 6-2, 1-6, 6-3, pas nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.538Z

Serena Williams Krenare per trupin tim

Serena Williams është krenare për trupin e saj, por jo gjithmonë është ndjerë kështu. Tenistja e famshme amerikane ka zbuluar për revistën ‘Fitness’ se më parë nuk i pëlqenin aspak format e saj të ndryshme nga tenistet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.129Z

Serena Williams sportistja e vitit

E veshur me te zeza veshtrim provokuese dhe e ulur mbi fron keshtu shfaqet Serena Williams ne kopertinen e revistes Sport Illustrated qe e ka shpallur tenisten Sportisten e vititbr br 34-vjecarja eshte e para atlete femer qe e merr kete cmim nga revista pas me shume se 30 viteshbr br Ajo e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.893Z

FOTOT/ Serena Williams nuk ndihet keq me format e saj

Vetëm pak kohë më parë Serena deklaroi se ndihej e vetmuar dhe se po kërkonte një të dashur. Ndërsa tani ka zgjedhur një set fotosh për të treguar se ndihet shumë mirë me format e trupit të saj. Williams, një nga tenistet më të njohura në botë ka pozuar për fushatën e të bre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama