Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.144Z

Perfundon sezoni per Serena Williams

Serena Williams e demtuar prej korrikut te shkuar i ka dhene fund zyrtarisht sezonit 2010. Lajmin e ka bere te ditur vete tenistja ne faqen e saj te internetit.Me shume keqardhje deklaroj se terhiqem. E shtyre nga deshira ime per tu kthyer ne gare jam stervitur shume fort dhe shume shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.305Z

Serena Williams tërhiqet nga Italian Open

Tenistja Serena Williams është tërhequr nga turneu i javës së ardhshme Italian Open duke thënë se asaj i duhet më shumë kohë për tu përgatitur 100 për qind. Ajo e ka bërë këtë njoftim përmes një postimi në Twitter. Williams është kthyer për një kohë të shkurtër në turne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.493Z

Serena Williams përjashtohet nga Roland Garros

Tenistja ‘e panjohur’ Garbine Muguruza ka bërë befasinë më të madhe deri më tani në French Open duke eliminuar favoriten, Serena Williams. Spanjollja regjistroi fitore bindëse prej 2-0 në sete (6-2, 6-2) duke e përjashtuar amerikanen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.265Z

Serena Williams vlerësohet si Sportistja e vitit 2015

Tenistja Serena Williams është vlerësuar me çmimin Sportistja e vitit 2015 nga revista Sports Illustrated. 34-vjeçarja amerikane është e para atlete femër që vlerësohet më këtë çmim nga revista për më shumë se tre dekada. Revista ka publikuar gjithashtu edhe një video të Serenas t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.629Z

Australian Open eleminohet Serena Williams

Serena Williams, numri 1 i tenisit të femrave, është eleminuar nga Australian Open pasi në raundin e katërt u mund nga serbja Ana Ivanovic, numri 14 i renditjes botërore WTA-Tour. Tre sete zgjati takimi i fituar nga sportistja ballkanase: 4-6, 6-3, 6-3. William

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.707Z

Serena Williams Nuk me pelqen sporti

Deklarate shokuese vjen nga Serena Williams, ish-numri një në botë në tenis, aktualisht në vend të 12-te, sipas renditjes së WTA-së. "Nuk më ka pëlqyer kurrë të merresha më sport dhe nuk e kuptoj si u bëra një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.102Z

FOTOT/ Shikuesit kritikojnë tenisten Serena Williams: I duken thithkat kur luan, na shpërqendron!

Turneu i Uimbelldonit që po mbahet këto ditë ka shkaktuar shumë debate. Pas komenteve seksiste të një gazetari të BBC, janë shikuesit tanimë që bëjnë komente të tilla. Shumë përdorues rrjeti kanë shkruajtur dje në Twitter se është e pamundur të shohësh Serena Williams kur lua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama