Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.102Z

FOTOT/ Shikuesit kritikojnë tenisten Serena Williams: I duken thithkat kur luan, na shpërqendron!

Turneu i Uimbelldonit që po mbahet këto ditë ka shkaktuar shumë debate. Pas komenteve seksiste të një gazetari të BBC, janë shikuesit tanimë që bëjnë komente të tilla. Shumë përdorues rrjeti kanë shkruajtur dje në Twitter se është e pamundur të shohësh Serena Williams kur lua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.137Z

Serena Williams kalon raundin e trete te US Open

Kampionia ne fuqi e US Open, Serena Williams vazhdon te kaloje raundet. Kete here, amerikania mundi lehtesisht tenisten hungareze Melinda Czink me rezultatin 6-1 6-1. Kane mjaftuar 52 minuta qe Serena te kaloje ne raundin e trete te US Open. Edhe Venus Williams eshte kualifikuar per ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.111Z

Serena Williams tregon të pasmet seksi

Ajo është e famshme në fushën e tenisit por di të tërheqë vëmëndjen edhe jashtë saj, ku nëpërmjet fotove, të cilat tenistja i ka postuar në Instagram, tregon trupin e saj me forma të bëshme dhe të tonifikuara. Tenistja me famë botërore Serena Williams, u detyrua të ndërpresë  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.659Z

Tenis Serena Williams fiton US Open

Serena Williams ka fituar titullin e saj të pestë US Open mbrëmjen e së dielës në një finale drithëruese kundër Victoria Azarenka. 31-vjeçarja, e cila është numri 1 i Botës në renditjen e tenisit femëror, mundi kun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.442Z

Australian Open eliminohet Serena Williams

Eliminimi i Serena Williams ishte surpriza më e madhe e së mërkurës, në Grand Slemin e parë të sezonit në tenis, atë të “Australian Open”. Favorite për titullin, amerikania u mposht në çerekfinale nga 19-vje&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.141Z

Klasifikimi WTA, Serena Williams mban kreun

Serena Williams mban vendin e parë në renditjen WTA, ndërsa motra e saj Venus zbret në vendin e katër pas Jankovic e Wozniacki. Kalim edhe i Stosur ndaj Dementievës në vendin e pestë dhe i Clijsters ndaj Schiavone në vend të shtatë. Kërcim me 12 shkallë për Zvonareva, por m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.113Z

Tenis Serena Williams eleminohet nga Makarova

Serena Williams eliminohet nga turneu i tenisit “Australian Open”. Amerikania u mund në raundin e katërt nga tenistja ruse Ekaterina Makarova, e 56-a në renditjen botërore. Williams, 13 herë kampione në “Grand Slam” humbi ndeshjen pas g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama