Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.665Z

Serena Williams fituese e US Open

Tenistja 32 vjeçare tashmë e njohur në gjithë botën Serena Williams ka fituar garën e “US Open” ku mundi rivalen e saj bjellorusen, Victoria Azarneka në një përballje që ka zgjatur tre sete. Williams e rremben për të pest&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.314Z

Operacion urgjent per Serena Williams

Tenistja Serena Williams iu nënshtrua një operacioni urgjent në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi pësoi një emboli në mushkëri. Lajmi u bë i ditur gjatë pasdites, ndonëse ngjarja ndodhi të hënën. 29-vje&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.730Z

FOTOT/ Tenistja Serena Williams tregon format e saj seksi

Ajo është krenare për trupin e saj dhe mund të kuptohet lehtë pse. Tenistja Serena Williams, 32 vjeç, u fotografua duke pushuar në Florida të mërkurën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.253Z

Gjobe e majme per Serena Williams

Shperthimi i Serena Williams kunder gjykatesit do te kaloje ne histori si me i shtrenjti i te gjitha koherave, te pakten ne boten e sportit. Polemikat e saj me gjykatesin e takimit me 12 shtator ne US Open per nje faull te kontestuar ne momentet decizive ne gjysmefinalen e humbur me belge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.544Z

Serena Williams mbreteron ne Australian Open

Serena Williams fitoi per here te 6-te Australian Open pese vjet nga suksesi i fundit ne kete Slam duke mundur ne finale Maria Sharapoven kampionen e vitit 2008 pas nje finaleje te dominuar me Mashen qe konfirmoi se statistikat perballe amerikanes peshojne jo pak madjebr br 6-3 e 7-6 ishte rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Serena Williams fiton Australian Open

Serena Williams ka arritur te kurorezohet per te pesten here fituese e turneut Australian Open, duke mundur ne finale Justine Henin. 28-vjecarja amerikane fitoi 6-4, 3-6 dhe 6-2 ndeshjen qe zgjati dy ore e shtate minuta. Williams ka fituar keshtu 12 tituj Grand Slam, duke arritur Billie J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Serena Williams eleminohet nga Roland Garros

Tenistja ‘e panjohur’ Garbine Muguruza ka bërë befasinë më të madhe deri më tani në French Open duke eliminuar favoriten, Serena Williams. Spanjollja regjistroi fitore bindëse prej 2-0 në sete (6-2, 6-2) duke e eleminuar amerikanen nga turneu që në raundin e dytë. Edhe motr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama