Rezultate te kerkimit per termin: +Serena +Williams

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.730Z

FOTOT/ Tenistja Serena Williams tregon format e saj seksi

Ajo është krenare për trupin e saj dhe mund të kuptohet lehtë pse. Tenistja Serena Williams, 32 vjeç, u fotografua duke pushuar në Florida të mërkurën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.253Z

Gjobe e majme per Serena Williams

Shperthimi i Serena Williams kunder gjykatesit do te kaloje ne histori si me i shtrenjti i te gjitha koherave, te pakten ne boten e sportit. Polemikat e saj me gjykatesin e takimit me 12 shtator ne US Open per nje faull te kontestuar ne momentet decizive ne gjysmefinalen e humbur me belge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.544Z

Serena Williams mbreteron ne Australian Open

Serena Williams fitoi per here te 6-te Australian Open pese vjet nga suksesi i fundit ne kete Slam duke mundur ne finale Maria Sharapoven kampionen e vitit 2008 pas nje finaleje te dominuar me Mashen qe konfirmoi se statistikat perballe amerikanes peshojne jo pak madjebr br 6-3 e 7-6 ishte rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Serena Williams fiton Australian Open

Serena Williams ka arritur te kurorezohet per te pesten here fituese e turneut Australian Open, duke mundur ne finale Justine Henin. 28-vjecarja amerikane fitoi 6-4, 3-6 dhe 6-2 ndeshjen qe zgjati dy ore e shtate minuta. Williams ka fituar keshtu 12 tituj Grand Slam, duke arritur Billie J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Serena Williams eleminohet nga Roland Garros

Tenistja ‘e panjohur’ Garbine Muguruza ka bërë befasinë më të madhe deri më tani në French Open duke eliminuar favoriten, Serena Williams. Spanjollja regjistroi fitore bindëse prej 2-0 në sete (6-2, 6-2) duke e eleminuar amerikanen nga turneu që në raundin e dytë. Edhe motr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.083Z

Pushimet e Serena Williams

Listës së gjatë të të famshëmve që këto ditë festive kanë zgjedhur t’i bashkohen brigjeve të Majemit në Shtetet e Bashkuara, i është shtuar edhe Serena Williams. Pamja dhe fuqia e saj fizike nuk përbën m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.104Z

Tenis US Open Gjysmëfinalja e femrave: Serena Williams Vinci

TIRANE, 9 Shtator /ATSH-AFP/. - N.1 boteror, Serena Williams, eshte ne rruge te mbare per te fituar US Open dhe te realizoje te parin Grand Chelem ne tenisin e femrave qe nga 1988, pas fitores ndaj motres se madhe Venus, te marten. Serena Williams e fitoi ndeshjen me tre sete, 6-2, 1-6, 6-3, pas nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama