Rezultate te kerkimit per termin: +Sevijas

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.869Z

Milan prane sulmuesit te Sevillas

0 brbr SSSAbrASS brbrMilani gjen sulmuesin per sezonin e ardhshem Pas refuzimeve te Xhekson Martinez Ibrahimovic apo Kavanit klubi kuqezi eshte gati te beje goditjen e pare te madhe ne merkaton e veres Sipas mediave italiane Milani eshte shume prane sulmuesit te Sevijas Carlos Baccabrbr brbrI

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.820Z

Primera barazon Reali Sanchez shpeton Barccedilen

Reali i Madridit u ndal për herë të parë në këtë sezon të Primera Divisionit, në fushën e të sapongjiturve të Villarealit. “Nëndetësja e verdhë” kaloi e para në avantazh nëpërmjet Canit, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.973Z

Liga e Europës/ Jurgen Klop sfidon Dordmundin

Po sot është hedhur shorti edhe për skuadrat çerekfinaliste të Ligës së Europës. Takimi më interesant i kësaj faze është ai mes Liverpulit dhe Dordmundit. Jurgen Klop tashmë në krye të stolit të Liverpulit, do të përballet me të kaluarën e tij. Një ndeshje mjaft interesante ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.780Z

Primera, R.Madrid rimerr kryesimin

Real Madrid ka permbysur rezultatin duke mundur 3-2 Sevijan ne "Santiago Bernabeu”, nje sukses i veshtire ky qe i rikthen madrilenet ne krye te Primera Division kjo dhe fale barazimit te Barces 2-2 me Almerian. Madrilenet e Pellegrinit jane shokur gjate 52 minutave te para, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.043Z

Shperthim gazi ne Missouri te SHBA 16 te plagosur

Të paktën 16 persona raportohen të plagosur pas një shperthimi gazi, që shkaktoi flakë të mëdha, në një lagje tregtare në Kansas City, Missouri të SHBA. Policia bëri të ditur se një makinë besohet të jetë p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.506Z

Primera, titulli do diskutohet javën e fundit

Barcelona dhe Reali i Madridit do të zgjidhin cështjen e titullit javën e fundit të Primera Division. Të dyja skuadrat kryesuese fituan ndeshjet e radhës respektivisht kundër Sevijas dhe Atletiko Bilbaos. Në “Sancez Pis’huan” të Sevijes, Barcelona nuk e pati t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.462Z

La Liga, java e 24-të

Kampionati spanjoll këtë fundjave do të luaj javën e 24-të dhe si asnjëherë tjetër në krye janë 3 skaudra në kuot të njëjtë pikësh. Ndryshe nga sezonet e fundit kur jemi mësuar me rivalitetin mes Barcelonës dhe Realit të Madridit, këtë sezon është shtuar edhe Atletiko Madridi,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama