Rezultate te kerkimit per termin: +Shamku

Total: 909
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.214Z

Berisha Ledi Shamku kendonte Alehandron me leje ndertimi

Tirane 25 nentor NOA - Kryeministri Sali Berisha akuzoi opoziten se ne reagimet e saj politike nuk qendrojne shqetesimi per qytetaret pasi ata nuk e njohin realitetin. Berisha u shpreh se deputetet socialist jetojne ne luks dhe nuk e njohin te verteten e popullit. Ai u shpreh se ata i lene par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

Ledi Shamku: Kotzias, ke folur me gjuhën e naçuve!

Nga Ledi Shamku Nuk kam asgjë as kundër naçuve as kundër zhargonit të tyre. Aq më pak kundër zhargonit të cilin shpesh e studioj me qejf, për të parë si identifikohen në grup naçut me njëri-tjetrin përmes gjuhës. Pra e njoh. Dhe sapo dëgjova deklaratën (qesharake le të themi) të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.269Z

PD: “Ledi Shamku shpif dhe mohon arritjet e qeverisë në arsim”

Partia Demokratike reagoi dje ndaj deklaratës së socialistes Ledi Shamku. Në emër të PD-së, zëdhënësja për shtyp, Erla Mëhilli, u shpreh se “Ledi Shkreli, ose Ledi Ndërtorja, doli, shpifi, trilloi dhe mohoi arritjet e arsimit mbi dyfishimin e buxhetit për arsimin, dyfishimin e rrogav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.498Z

Pyetja e Dites/Shamku ti tregoje opinionit publik se sa vite i jane dashur qe ta mbaroje shkollen e larte

13-09-2010 / Gazeta 55 Stereotipi i pjelles destruktive te opozites kurrsesi smund te zbehe programet e qeverise Berisha per ti dhene prioritet te pakushtezuar zhvillimit te arsimit dhe realizimin e ambicies se Shqiperise dixhitale Shqiperise qe gezon nje sistem arsimor teresisht te reformuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.495Z

Ledi Shamku: I vdekuri, nuk e shëron dot të sëmurin

TIRANE-Kryeministri Edi Rama, ka folur të hënën për gjendjen alarmante të universiteteve shqiptare. Gjatë fjalës së tij, nuk ka lënë jashtë vëmendjes as Qendrën e Studimeve Albanologjike. “Rastet për të qarë e qeshur janë të panumërta në të gjitha, mjafton degjenerimi i Qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

Shamku “parashikon” humbjen e PD-së, thyen krahun e djathtë

Kandidatja e 17-të në listën e deputetëve të PS-së, për Tiranën, Ledi Shamku na u shfaq të martën, tek Amfiteatri, pranë Liqenit Artificial, me njërën dorë në allçi. Të gjithë e kuptuan që kishte thyer d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.654Z

PS, Shamku: Ndodhemi pranë të gjithë nxënësve

“Gjithkujt, fëmijë, prind a mësues, që sot, në këtë Shqipërinë tonë ja ka blatuar ditën dritës së arsyes dhe qytetërimit që lind dhe rritet veç falë kësaj drite, çdo shqiptari që sot mban gjallë me mund e zemër vlagën e shkollimit e të rritjes kombëtare, Partia Socialiste

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama