Rezultate te kerkimit per termin: +Shamku

Total: 909
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.495Z

Ledi Shamku: I vdekuri, nuk e shëron dot të sëmurin

TIRANE-Kryeministri Edi Rama, ka folur të hënën për gjendjen alarmante të universiteteve shqiptare. Gjatë fjalës së tij, nuk ka lënë jashtë vëmendjes as Qendrën e Studimeve Albanologjike. “Rastet për të qarë e qeshur janë të panumërta në të gjitha, mjafton degjenerimi i Qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

Shamku “parashikon” humbjen e PD-së, thyen krahun e djathtë

Kandidatja e 17-të në listën e deputetëve të PS-së, për Tiranën, Ledi Shamku na u shfaq të martën, tek Amfiteatri, pranë Liqenit Artificial, me njërën dorë në allçi. Të gjithë e kuptuan që kishte thyer d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.654Z

PS, Shamku: Ndodhemi pranë të gjithë nxënësve

“Gjithkujt, fëmijë, prind a mësues, që sot, në këtë Shqipërinë tonë ja ka blatuar ditën dritës së arsyes dhe qytetërimit që lind dhe rritet veç falë kësaj drite, çdo shqiptari që sot mban gjallë me mund e zemër vlagën e shkollimit e të rritjes kombëtare, Partia Socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.504Z

Ledi Shamku: Shqipëria ka nevojë për një rizgjim moral

Asaj të bukurës e të pashtershmes, që e studion me pasion e profesionalizëm prej vitesh. Dhe asaj gjuhës së ulët, shumë shumë të ulët, me të cilën u ndesh që kur vendosi të ulej në Parlament. Sa po e gjen veten gjuhëtarja Ledi Shamku në drejtimin (e duhur) politik , ku e ftoi Edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.806Z

Shamku: I kërkojmë MASH që tu japë studentëve çka u takon sa s' është vonë

Tiranë, 2 tetor, NOA Çështja e studentëve të Vlorës nuk është vetëm e Vlorës. Ajo është një tjetër dëshmi e një krize të madhe kombëtare të sistemit universitar, krizë e provokuar nga kjo qeveri që dështoi në aplikimin e Kartës së Bolonjës. Kjo është deklarata që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.715Z

Shamku: Ja programi i PS-së për arsimin

Ekspertja kryesore e PS-së për arsimin, Ledi Shamku, sqaron alternativën e PS-së për arsimin në vend TIRANË- Kandidatja për deputete e PS-së për Qarkun e Tiranës, Ledi Shamku, nën cilësinë e kryetares së Komisionit për Arsimin në Asamblenë Kombëtare të PS-së, ka shpjeguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.264Z

Trioja edviniste e programit - Ilir Beqja, shok koshi; Ylli Manjani, i apasionuar pas vetëshpërblimit; Ledi Shamku, hipokritja e Luftës, kolaboracionistëve dhe klerikëve

Ylli Manjani, një jurist që ka punuar në administratë si në kohën e PD-së, ashtu edhe në atë të PS-së, por që ka ikur në të dyja kohët. Një model që tregon më së mirë se ku kanë mbërritur punët në këtë që po quhet Partia Socialiste e Shqipërisë. Është marrë me &cc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama