Rezultate te kerkimit per termin: +Shanset

Total: 7361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.287Z

Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset

Apolonia, pas humbjes se djeshme ne Lushnje i ka minimizuar ndjeshem shanset per te qendruar kete vit, mes me te mirave te Kategorise Superiore. Fieraket kane disa ndeshje qe nuk shenojne dhe dje goli i vetem qe realizuan nuk pati efekt, pasi Lushnja fitoi ne fund, duke i shpetuar per momentin zones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Top 20 shanset shkuar huq

Keni pare golat me te bukur, lojera te bukura apo driblime te bukura mirepo nuk i keni pare te gjitha gabimet e lojtareve te cilet nuk i realizojne shanset e tyre te 100%-ta prane portes, ku do te thonit '' ah edhe une te isha ne vend te atije do te shenoja''...shikoni Top 20 e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.571Z

Ambasadorja çeke: Protestat dhe grevat dëmtojnë shanset për marrjen e statusit

Ambasadorja çeke në vendin tonë, Bronislava Tomasova, duke folur në Shkodër, tha se protestat dhe grevat dëmtojnë shanset e Shqipërisë për marrjen e statusit të kandidatit në qershor. Tomasova tha se politikanët duhet të punojnë për popullin, jo për vetën e tyre. Polarizimi i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.861Z

Tekniku Luajme shanset tona Grupi D i paparashikueshem

Analiza Pas barazimit qe Shqiperia arriti ne fushen e Rumanise trajneri Josip Kuzhe beson se perfaqesuesja kuqezi do te luaje shanset e saj ne Grupin D eliminator te Euro 2012. Nuk e di se cfare do te ndodhe ne grupin tone. Ne momentin kur u hodh shorti kam thene se skuadrat do te humbasin pike gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.680Z

Statusi Fyle Tranzicioni paqesor rriti shanset

Zgjedhjet e fundit, pjekuria e klasës politike në tranzicionin e qetë të pushtetit kanë rritur shanset e Shqipërisë për marrjen e statusit të vendit kandidat. Kështu shkruan Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle dhe Ministri i Jasht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.028Z

Apolonia kalon Elbasanin, ringjall shanset e mbijetesës

Kategoria Superiore Fierakëve u mjafton goli i Filit për t’iu afruar më shumë Teutës Apolonia ka ringjallur dje shanset e saj për mbijetesën në Kategorinë Superiore, duke mundur 1-0 Elbasanin, për të ngushtuar në 6 pikë diferencën me Teutën, ndaj së cilës luan në fundjavë. F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.349Z

Champions Skenderbeu luan shanset

brbrSkenderbeu do te luaj sonte ne mbremje ne oren 20-45 ne stadiumin Maksimir te Zagrebit takimin e kthimit te vlefshem per raundin play off te Uefa Champions League Edhe pse korcaret jane mundur ne takimin e pare me rezultatin 2-1 tekniku Josa ka beret e ditur se skuadra e tij do te luaj te gjitha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama