Rezultate te kerkimit per termin: +Shanset

Total: 7361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.571Z

Ambasadorja çeke: Protestat dhe grevat dëmtojnë shanset për marrjen e statusit

Ambasadorja çeke në vendin tonë, Bronislava Tomasova, duke folur në Shkodër, tha se protestat dhe grevat dëmtojnë shanset e Shqipërisë për marrjen e statusit të kandidatit në qershor. Tomasova tha se politikanët duhet të punojnë për popullin, jo për vetën e tyre. Polarizimi i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.861Z

Tekniku Luajme shanset tona Grupi D i paparashikueshem

Analiza Pas barazimit qe Shqiperia arriti ne fushen e Rumanise trajneri Josip Kuzhe beson se perfaqesuesja kuqezi do te luaje shanset e saj ne Grupin D eliminator te Euro 2012. Nuk e di se cfare do te ndodhe ne grupin tone. Ne momentin kur u hodh shorti kam thene se skuadrat do te humbasin pike gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.680Z

Statusi Fyle Tranzicioni paqesor rriti shanset

Zgjedhjet e fundit, pjekuria e klasës politike në tranzicionin e qetë të pushtetit kanë rritur shanset e Shqipërisë për marrjen e statusit të vendit kandidat. Kështu shkruan Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle dhe Ministri i Jasht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.028Z

Apolonia kalon Elbasanin, ringjall shanset e mbijetesës

Kategoria Superiore Fierakëve u mjafton goli i Filit për t’iu afruar më shumë Teutës Apolonia ka ringjallur dje shanset e saj për mbijetesën në Kategorinë Superiore, duke mundur 1-0 Elbasanin, për të ngushtuar në 6 pikë diferencën me Teutën, ndaj së cilës luan në fundjavë. F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.349Z

Champions Skenderbeu luan shanset

brbrSkenderbeu do te luaj sonte ne mbremje ne oren 20-45 ne stadiumin Maksimir te Zagrebit takimin e kthimit te vlefshem per raundin play off te Uefa Champions League Edhe pse korcaret jane mundur ne takimin e pare me rezultatin 2-1 tekniku Josa ka beret e ditur se skuadra e tij do te luaj te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Drogba paralajmëron Valencian: Shanset 50-50

ASA (Albania Sport Agency)- Sulmuesi më në formë i Celsit, Dider Drogba insistoi se formacion anglez nuk do të jetë në presion kur skuadra e miliarderit Abramovic do të përballet me Valencian në ndeshjen e kthimit të cerekfinaleve të Ligës së Kampioneve, të martën e ardhshme. Sulmue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.687Z

Gazzetta Dello Sport Ja shanset e Shqiperise ne Euro 2016

Pas hedhjes se shortit dhe percaktimit te rivaleve ne fazen finale te Euro 2016 kane nisur edhe analizat per shanset e skuadrave qe kalojne fazen e grupeve Gjashte muaj perpara startit te evenimentit Gazzetta Dello Sport percaktoi me detaje perqindjen per secilen nga 24 skuadrat pjesemarresebr br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama