Rezultate te kerkimit per termin: +Shanset

Total: 7361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.349Z

Champions Skenderbeu luan shanset

brbrSkenderbeu do te luaj sonte ne mbremje ne oren 20-45 ne stadiumin Maksimir te Zagrebit takimin e kthimit te vlefshem per raundin play off te Uefa Champions League Edhe pse korcaret jane mundur ne takimin e pare me rezultatin 2-1 tekniku Josa ka beret e ditur se skuadra e tij do te luaj te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Drogba paralajmëron Valencian: Shanset 50-50

ASA (Albania Sport Agency)- Sulmuesi më në formë i Celsit, Dider Drogba insistoi se formacion anglez nuk do të jetë në presion kur skuadra e miliarderit Abramovic do të përballet me Valencian në ndeshjen e kthimit të cerekfinaleve të Ligës së Kampioneve, të martën e ardhshme. Sulmue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.687Z

Gazzetta Dello Sport Ja shanset e Shqiperise ne Euro 2016

Pas hedhjes se shortit dhe percaktimit te rivaleve ne fazen finale te Euro 2016 kane nisur edhe analizat per shanset e skuadrave qe kalojne fazen e grupeve Gjashte muaj perpara startit te evenimentit Gazzetta Dello Sport percaktoi me detaje perqindjen per secilen nga 24 skuadrat pjesemarresebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.292Z

Gjosha Pas reformes rriten shanset per Shqiperine

brbrMiratimi i ndryshimeve kushtetuese ne funksion te reformes ne drejtesi per ministren e Integrimit Klajda Gjosha ka rritur shanset qe Komisioni Euriopian te propozoje celjen e negociatave per Shqiperine Per Vizion Plus ministrja thote se miratimi i 7 ligjeve ne menyre te vecante ai per kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.458Z

Starova: Presidente femër? Shanset janë të barabarta

Kryetari i PBLD-së, Arjan Starova, deklaroi dje se është koha që Shqipëria të provojë në drejtimin e saj një presidente femër: “Gjithmonë do të jetë mundësia, shanset janë të barabarta, si për femrat dhe për meshkujt” TIRANË Aleatët e Partisë Demokratike shtojnë zërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.390Z

Lëv: Shanset 50 me 50

Trajneri i Gjermanisë, Johakim Lëv, tha se asnjë ekip nuk është favorit në përplasjen e madhe Portugali-Gjermani, takim që do të luhet të enjten në Bazel të Zvicrës (ora 20:45) "Për herë të parë ne nuk shkojmë si ekip favorit në një ndeshje. Shanset janë 50 me 50", - tha shefi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.673Z

Lika: Në Shqipëri, tjetër histori, shanset fifty-fifty

Nuk ka se si të ndodhë ndryshe. Kur një bomber race si Emini në minutën e 90 gjendet me portën bosh e godet shtyllën, nuk ka shanse që të mos jetë një ndeshje që mbyllet me pengun e atij goli të munguar. Nuk e fsheh dicka të tillë dhe trajneri i Kukësit, Hasan Lika pas përballjes m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama