Rezultate te kerkimit per termin: +Share

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

Konferenca e Ramës, zbardhet SMS-ja për administratën: Forca! Share, share

Në konferencën e fundit për shtyp për këtë vit, kryeministri Edi Rama ka dashur vëmendje të madhe të qytetarëve dhe për këtë ka mobilizuar administratën publike. Lapsi.al disponon tekstin e një mesazhi që u është dërguar nëpunësve, përfshi edhe në nivel drejtorësh, ku i kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.963Z

Qeveria e Facebook-ut/ Konferenca e Ramës, zbardhet SMS-ja për administratën: Forca goca dhe çuna! Share, share!

Në konferencën e fundit për shtyp për këtë vit, kryeministri Edi Rama ka dashur vëmendje të madhe të qytetarëve dhe për këtë ka mobilizuar administratën publike. Lapsi.al disponon tekstin e një mesazhi që u është dërguar nëpunësve, përfshi edhe në nivel drejtorësh, ku i kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.247Z

Pogradec/ I mituri, ther bashkefshatarin per nje te share

Nje i mitur nuk ka duruar dot te sharen dhe dyshohet se ka plagosur ne shpatull me kacavide, nje bashkefshatarin e tij 37-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Starove te Pogradecit rreth ores 19:00 te se henes, kur 15-vjecari O. Mancellari ka goditur me kacavide ne shpatull Genci G. Burime te poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.093Z

Qindra komenta e mijëra share në rrjetet sociale për Rigerta Lokun

Fjalimi emocionues i Rigerta Lokut në Parlament, ka gjetur një reagim të gjerë të shoqërisë në rrjetet sociale. Në faqen e Facebook-ut të Ora News, qindra komente e mijëra share janë shfaqur duke mbështetur në çdo germë të vërtetat që Gerta ua tha në sy politikanëve. Njëri prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.253Z

Edi Rama i bën share videos së'Shqiptarja.com', ku ai kërcen

TIRANË - Kryeministri Edi Rama i bën share në faqen e tij në Facebook videos së publikuar në web-in e "Shqiptarja.com", ku vetë ai i jep leksione balerinit Kledi Kadiu, se si kërcehet Napoloni.Kjo në orën 15:10, rreth tri orë pas publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.910Z

Mitingu i PD ne kavaje, basha: fale rugeve qe nderuam, Rama 3 ore kohe me shume te share Sali Berishen

Kryetari i Bashkise se Tiranes, Lulzim Basha, kerkoi dje votat e te gjithe qytetareve te Kavajes per nje mandat te trete qeverises te Partise Demokratike, duke thene se Rama paraqet vetem alternativen e vjeter te modelit te tij 11-vjecar ne Bashki, duke rritur taksa e bllokuar biznesin. Ne mitingun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama