Rezultate te kerkimit per termin: +Share

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.490Z

Festivali më në modë i botës: Nga Brooklyn Beckham, te Kendall Jenner, ja çmenduritë e yjeve në Kaliforni

Festivali Coachella i bëri bashkë vipat në Kaliforni. Mund të shihen veshje YSL, Gucci, Sonia Rykiel nga vipa të shumtë. Alessandra, 35, Kendall Jenner Supermodelet Shanina Shaik (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.443Z

Në festën e çmendur të miliarderit të duhanit, ku veshjet janë vetëm një opsion

Ai mban një elefant të vërtetë në parkun ne tij, gratë lëvizin të zhveshura dhe nëpër pishina çfarë nuk gjen. Kjo ndodh në vilën e bosit të duhanit Travers Beynon, i cili organizoi një festë marrëmendëse të sgtunën në mbrëmje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.461Z

Brenda vendit më të izoluar në botë dhe një Perëndimor misterioz

Ky është momenti kur një burrë perëndimor u fotografua gjatë festimeve të "Ditës së Diellit" në zemrën e vendit më të izoluar në botë, Koresë së Veriut dhe kërcyen me turmat në Phenian. Ai u fotografua duke buzëqeshur dhe duke këercyer dorë për dorë me banorët lokalë gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.176Z

Fotot: 25-vjeçarja lë punën për të bërë këtë jetë marramendëse

Shumë njerëz e lënë punën për të udhëtuar anembanë botës, po sikur kjo të ishte puna jote dhe madje të fitojë edhe shumë para nga kjo? Për Jill DeConti ky është realiteti. 25-vjeçarja nga East Coast në SHBA e la detyrën e saj në financë vitin e kaluar për të gjetur një jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.100Z

Obama dhuron një gjest trendy, shihni vështrimin që i bën Cameron!

I rrethuar nga udhëheqësit botërorë, presidenti Barack Obama bëri shenjën e paqes gjatë mbleshjes së sigurisë bërthamore nëpërmjet një gjetsi paska të relaksuar dhe gazmor dhe që i vuri disa në siklet. Ra në sy vështrimi vëngër që i hodhi në atë moment kryeministri britanik D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.471Z

Momenti prekës: 12-vjeçarja palestineze i bashkohet familjes pasi bëri 2 muaj burg në Izrael

Izraeli ka lëshuar një vajzë 12-vjeçare palestineze e cili ishte burgosur pasi u arrestua në afërsi të një vendbanim hebraik e armatosur me një thikë. Dima al-Waëi kaloi më shumë se dy muaj në burg pas sulmit të mbetur në tentativë. E reja iu dorëzua autoriteteve palestineze në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.465Z

Foto/ Kur të mëdhenjtë e globit takohen.

Sot, në Hangzhou të Kinës ku po mbahet këto ditë samiti i "G20", Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, zhvilloi një takim të veçantë me homologun e tij amerikan, Barak Obama. Gjatë bisedës u diskutua për çështjet aktuale të axhendës ndërkombëtare, përfshirë këtu situatën në S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama