Rezultate te kerkimit per termin: +Share

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.075Z

Vorë/ Aksidentohet dhe merr flakë kamioni me 25 mijë litra alkool

Një aksidenti i rëndë që rrezikon të shndërrohet në një tragjedi, po ndodh në këto momente në autostradën Tiranë - Durrës, sapo kalon Bashkinë e Vorës. Pranë një nënkalimi është batuar një kamion, i cili përmban një ngarkesë me rreth 25 mijë litra alkool bullgar. Ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.087Z

Video: Truproja e adoleshentit pasanik nxjerr pistoletën pasi

Ky është momenti kur truproja e një adoleshenti pasanik nxori pistoletën në një stadium. Ai e nxori armën për shkak se adoleshenti që po mbronte refuzonte të pranonte se kishte humbur në një ndeshje mundjeje. Turneu, që po mbahej në qytetin rus Stary Oskol, sponsorizohej nga babai mil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.067Z

Dëmi psikologjik, Fullani kërkon 40 milionë lekë pas arrestimit

40 milionë lekë dëmshpërblim për dëmtimin psikologjik të shkaktuar gjatë prangosjes së tij në shtator të 2014 kërkon ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani. Sipas avokatit të tij Maks Haxhia, nëpërmjet ekspertizës së psikologes Jonida Haxhiu, vërtetohet fakti s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.095Z

Video/ Vrau 6 persona, krimineli tërhiqet zvarrë nga gjykata

Jason Dalton u tërhoq zvarrë nga salla e Gjykatës ditën e së premtes, pasi po ndërpriste vazhdimisht rrëfimin e dëshmitares. Gruaja Tiana Carruethers, ishte njëra nga dy personat që mbijetoi nga sulmet që bëri Dalton, shkurtin e vitit të kaluar, që la të vdekur gjashtë persona, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.349Z

Tiranë, vazhdon zhveshja e vajzave, studentja habit në universitet

Me ardhjen e verës vjen edhe zhveshja e femrave për shkak të vapës. Mbase vapa është thjeshtë një justifikim për të dalë sa më shumë zbuluar. Në këtë foto që ka ardhur në redaksinë e Jetaoshqef.al mund të shikoni një vajzë në universitet. Nuk e dimë saktësisht në cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.246Z

A është ky hoteli më i veçantë dhe më i bukur që keni parë?

Sezoni i pushimeve ka nisur, por të paktë do jenë ata që mund të qëndrojnë në këtë hotel. Ai ndodhet në mes të botës së egër dhe gjëja më e pakët që mund të presësh në Ol Lentille të Kenias është ky hotel. Por hoteli me pesë yje, i quajtur "Sanctuary", është një parajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.228Z

Vajza e presidentit

Presidenti i Angolës, Jose Eduardo dos Santos ka caktuar vajzën e tij si drejtuesen e kompanisë shtetërore të naftës, Sonangol. Sipas BBC, Isabel dos Santos, e vlerësuar nga Forbes si gruaja më e pasur në Afrikë me një pasuri prej 3.3 miliardë dollarë, e merr detyrën pasi i gjithë bo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama