Rezultate te kerkimit per termin: +Share

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.095Z

Video/ Vrau 6 persona, krimineli tërhiqet zvarrë nga gjykata

Jason Dalton u tërhoq zvarrë nga salla e Gjykatës ditën e së premtes, pasi po ndërpriste vazhdimisht rrëfimin e dëshmitares. Gruaja Tiana Carruethers, ishte njëra nga dy personat që mbijetoi nga sulmet që bëri Dalton, shkurtin e vitit të kaluar, që la të vdekur gjashtë persona, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.349Z

Tiranë, vazhdon zhveshja e vajzave, studentja habit në universitet

Me ardhjen e verës vjen edhe zhveshja e femrave për shkak të vapës. Mbase vapa është thjeshtë një justifikim për të dalë sa më shumë zbuluar. Në këtë foto që ka ardhur në redaksinë e Jetaoshqef.al mund të shikoni një vajzë në universitet. Nuk e dimë saktësisht në cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.246Z

A është ky hoteli më i veçantë dhe më i bukur që keni parë?

Sezoni i pushimeve ka nisur, por të paktë do jenë ata që mund të qëndrojnë në këtë hotel. Ai ndodhet në mes të botës së egër dhe gjëja më e pakët që mund të presësh në Ol Lentille të Kenias është ky hotel. Por hoteli me pesë yje, i quajtur "Sanctuary", është një parajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.228Z

Vajza e presidentit

Presidenti i Angolës, Jose Eduardo dos Santos ka caktuar vajzën e tij si drejtuesen e kompanisë shtetërore të naftës, Sonangol. Sipas BBC, Isabel dos Santos, e vlerësuar nga Forbes si gruaja më e pasur në Afrikë me një pasuri prej 3.3 miliardë dollarë, e merr detyrën pasi i gjithë bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.263Z

Përplasje në PD, kryetari i Durrësit nuk lejohet të hyjë në seli

Dega e Partisë Demokratike në Durrës është përfshirë nga mosmarrëveshjet muajt e fundit, në një situatë që duket se është agravuar duke arritur në dhunimin e selisë. Mes qendrës së PD-­së dhe degës së Durrësit, flitet se ka prishje të marrëdhënieve që pas zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.913Z

Rama: Dhimbjen e kokë mua ma pushon vetëm Zaho

Kryeministri, Edi Rama duke folur për reformën në drejtësi dhe ndikimin e ambasadorëve te politika shqiptare ka lëshuar një batutë për kryediplomatin amerikan në Tiranë, Donald Lu. Ndërsa dy analistët e ftuar në studion e "Top Story", po i thonin se sa herë të dhem koka ty në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.245Z

Sinjali kundër LSI? Rama jep shenja se Dibra do i shkojë PDIU-së

Kryeministri Edi Rama jep sinjale se Dibra mund të shkojë për partinë e çamëve. Në kongresin e kësaj partie, raporton JAVA, Rama tha: "Ka akoma shumë për t'i dhënë PDIU-së. Në këtë sallë ka delegatë që nuk kanë origjinë çame, ka nga Tropoja, Lezha dhe Dibra. Madje Dibra po bë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama