Rezultate te kerkimit per termin: +Share

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.462Z

Fotot e pabesueshme: Brenda kryeqytetit të të pastrehëve të Amerikës

Los Angeles, qyteti i engjëjve, njihet edhe si kryeqyteti i të pastrehëve të Amerikës. Edhe pse jetojnë fare pranë Hollivudit, 44,000 njerëz mbijetojnë pa një strehë, shumë prej tyre flenë nëpër makina, trotuarë apo stola. Sipas Autoritetit të Shërbimit të Pastrehëve në Los Ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.465Z

Shqipëria në epërsi ndaj Maqedonisë, ja super-goli i Sadikut (Video)

Shqipëria po kryeson 1:0 ndaj Maqedonisë me golin e Armando Sadikut, të cilin e realizoi në minutën e 12-të në mënyrë spektakolare. Heroi i Euro 2016 vazhdon t'i beje shqiptaret te enderrojne. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebookTwitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.943Z

Gafa e rëndë, ja si barazon Maqedonia (Video)

Maqedonia ka arritur ta barazoj rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Kombëtares shqiptare per shkak te nje gafe fatale te kuqezinjve. Golin për maqedonasit e ka shënuar Ezgjan Alioski në minutën e 51-të. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebookTwitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.121Z

Fushata e Trump bëhet e nxehtë, ja gjetja e fundit në rrjet

Një profil në Twitter i quajtur @BabesForTrump shfaq gra fare pak të veshura që mbështesin kandidatin kryesor të republikanëve për t'u bërë president dhe kanë tërhequr menjëherë shumë ndjekës. Pavarësisht incidenteve të shumta të fushatës së Trump që kanë ndikuar te mbështet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.101Z

Fotot rrëqethëse: ISIS ekzekuton spiunët e dënuar me kryqëzim

ISIS ka publikuar disa imazhe të reja ku pretendon se shihen ekzekutimet e dy "spiunëve" në kryeqytetin e kalifatit në Siri. Një së fotografish të bëra nga dsia kënde tregojnë ekzekutimet publike të dy njerëzve, me titull "Grumbullimi i spiunëve"" në Raqqa të Sirisë. Fotografitë tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.490Z

Festivali më në modë i botës: Nga Brooklyn Beckham, te Kendall Jenner, ja çmenduritë e yjeve në Kaliforni

Festivali Coachella i bëri bashkë vipat në Kaliforni. Mund të shihen veshje YSL, Gucci, Sonia Rykiel nga vipa të shumtë. Alessandra, 35, Kendall Jenner Supermodelet Shanina Shaik (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.443Z

Në festën e çmendur të miliarderit të duhanit, ku veshjet janë vetëm një opsion

Ai mban një elefant të vërtetë në parkun ne tij, gratë lëvizin të zhveshura dhe nëpër pishina çfarë nuk gjen. Kjo ndodh në vilën e bosit të duhanit Travers Beynon, i cili organizoi një festë marrëmendëse të sgtunën në mbrëmje.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama