Rezultate te kerkimit per termin: +Sharr

Total: 443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.601Z

Ilir Deda: S’ka lidhje që ka qenë vetëm një kandidat

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda ka deklaruar se zgjedhjet e brendshme për kryetar të LVV-së janë demokratike për faktin se e gjithë anëtarësia e këtij subjketi është përfshirë në këtë process. Deda, në një prononcim për "Zërin" ka folur edhe për kandidaturën e vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.970Z

Mobilizohen për festë degët e PDK-së

Dega e PDK-së në Mitrovicë sot ka mbajtur mbledhje me strukturat e nëndegëve. Në takim u diskutua për situatën në të cilën gjendet vendi dhe u "dha mbështetje e fuqishme për Kryetarin e Partisë Z. Hashim Thaçi që të zgjidhet President i vendit". "Pasi që Seanca për zgjedhjen e Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.641Z

AKP shpërblen dështuesit

Për Fondin e Privatizimit, Auditori ka gjetur plot dallavere. Mungesa e transparencës prej privatizimit e deri te kontraktimi, pasqyrim jo i vërtetë i financave, shpërblimi i të dështuarve me kontratë dhe trajtimi jo i njëjtë i ofertuesve në tenderim, janë disa nga shkeljet që ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.347Z

Ish-presidenti Alia do të prehet në Sharrë

Lajmi bëhet i ditur nga familjarët e të ndjerit, ndërsa homazhet do të bëhen në Shtëpinë Qendrore të Ushtrisë. Alia ndërroi jetën mëngjesin e së premtes në orën 07:00, në sonatarium, ndërsa largimi për në banesën është vendosur për të dielën për shkak se fëmijët e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.945Z

I jepet lamtumira maestros Rifat Teqja

Themeluesi i dirigjimit shqiptar Maestro Rifat Teqja eshte percjelle nga shtëpia e Operës për në varrezat e Sharrës, pas homazheve qe kryen per te miq, artiste, kolege dhe qytetare te tjete. Rifat Teqja ndërroi jetë mbrëmjen e 4 gushtit në shtëpin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.851Z

Meshkujt stimulojnë dhimbjet e lindjes: Tmerr!

TIRANE-Dy meshkuj që donin të provonin se gratë e tyre e kishin ekzagjeruar me dhimbjet e lindjes kanë kryer një procedurë stimulimi që imiton kontraktimet e forta që përjetojnë femrat kur lindin fëmijë. Meshkujt, nga Kisha e Kensington n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.145Z

Reshjet e borës, ndërprenë mësimin në Tetovë

Në shkollat e Tetovës sot është ndërprerë procesi mësimor për shkak të gjendjes së rënduar pas reshjeve të borës. Shërbimi për punë publike në komunën e Tetovës informoi dje për ndërprerjen e pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama