Rezultate te kerkimit per termin: +Shefik +Osmani

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.019 / keyword[0] shefik / docs[0] 167 / hits[0] 257 / keyword[1] osmani / docs[1] 4560 / hits[1] 7966 /
No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-05-20

Emrat e perjashtuar - Deputetët, zbardhen listat zyrtare të PD e PS

 Zbardhen emrat, PS nuk dorëzon listënAristir LumeziPartia Socialiste nuk i depoziton listat brenda afatit ligjor në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.  Pas më shumë se 24 orë konsultash të ditës së djeshme, partia më e madhe opozitare nuk depozitoi listën prej 140 emrash, duke

No Pic available
  • 2009-04-19

Omer Nishani, si u mbajt sekret vrasja e presidentit shqiptar

 Kastriot DervishiNë majin e vitit 1954, gazetat kryesore të Tiranës lajmëronin se pas një sëmundje të rëndë, kishte vdekur Presidenti i parë i Shqipërisë komuniste, Omer Nishani. Ato ditë bëheshin zgjedhjet kuvendore në vend, në përfundim të të cilave Omer Nishani nuk do të

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2008-11-01

Promovohet Dashuri & Tolerancë

Shtëpia Botuese "Prizmi" organizoi promovimin e librit "Drejt një qytetërimi botëror me Dashuri dhe Tolerancë" të autorit të njohur Fethullah Gylen. Ndër referuesit e kumtesave të këtij promovimi ishin deputeti dhe publicisti Ferdinand Xhaferaj, kritiku i artit prof.dr. Adriatik K

No Pic available
  • 2008-11-01

Promovohet Dashuri & Toleranc

Shtpia Botuese "Prizmi" organizoi promovimin e librit "Drejt nj qytetrimi botror me Dashuri dhe Toleranc" t autorit t njohur Fethullah Gylen. Ndr referuesit e kumtesave t ktij promovimi ishin deputeti dhe publicisti Ferdinand Xhaferaj, kritiku i artit prof.dr. Adriatik Kallulli, shkrimtari