Rezultate te kerkimit per termin: +Shekulli +Online

Total: 2424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.362Z

PS, konkurs online për Avokatin e Popullit

Kandidatura për zgjidhjen e Avokatit të Popullit tashmë merr udhë, kjo dhe nëpërmjet një faqeje online të propozuar nga Partia Socialiste. Nëpërmjet faqes http://avokatipopullit2011.ps.al çdokush që është i interesuar, mund të aplikojë duke paraqitur dokumentacioni përkatës pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.341Z

Durrës, dezinfiktimi i lulishtevepas gati një çerek shekulli

Pas gati një çerek shekulli, banorët e Durresit kanë parë punonjës  me maska në kokë dukë sperkatur me pompa dhe pajisje të mekanizuara siperfaqet e gjelbëruara të qytetit.Ka qënë bashkia e Durresit ajo që ka vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.503Z

Ditari i Ana Frankut del online, nisin polemikat

Teksti i plotë i "Ditarit të Ana Frankut", nga dita e sotme është online. Çdokush mund ta lexojë ose ta shkarkojë falas. "Ditari i Ana Frankut" është shkruar nga vajza hebreje me të njëjtin emër në harkun kohor 1942-1944, para se të dërgohej në kampin e shfarosjes në Bergen-Belsen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.616Z

LSI, Rama: Faqe online për transparencën mbi financimin e partisë

Gjatë ditës së djeshme, në mbledhjen e kryesisë së Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, është marrë vendimi se LSI, do të bëjë transparencë të plotë të skemë së financimit të partisë. Ndërkohë sot, në një deklaratë për mediat, sekretari i Përgjithshëm Luan Rama t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.532Z

Kërkuesi i së ardhmes: Ky mund të jetë shekulli ynë i fundit

Parashikimi – Futurologu britanik, Ian Pearson, pretendon se 85 për qind e parashikimeve të tij në lidhje me të ardhmen, janë përmbushur. Ai flet për rritje të inteligjencës artificiale dhe sheh pluse dhe minuse në zhvillimet e afërta  Modestia nuk është ndonjë tipar që i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.607Z

Pensionet, aplikim dhe llogaritje online

Drejtoresha e Pergjithshme e ISSH-se znj.Vjollca-Braho Emirjon Senja Instituti i Sigurimeve Shoqërore është institucioni përgjegjës për zbatimin e politikave të qeverive në lidhje me pensionet e pleqërisë, ato familjare, shpërndarjen e pensioneve të ushtarakëve etj. Skema e pensioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.257Z

Zyrtare/ Regjistrimi online te noteri kushton 300 lekë

Kushdo që do të dëshirojë të regjistrojë një biznes online përmes zyrave noteriale mund ta bëjë këtë me një kosto prej 300 lekësh. Ky është urdhri i ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço, i cili ka hyrë në fuqi menjëherë pas botimit në Fletoren Zyrtare. Sipas urdhrit, "Për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama