Rezultate te kerkimit per termin: +Shekulli +Online

Total: 2424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.718Z

Rihanna ia pelqen te pasmet e Beyonce

Kengetarja e njohur nga Barbados Rihanna ka deklaruar per mediat nderkombetare se i pelqen te pasmet e koleges se saj kengetares Beyonce Ajo ka shtuar se Beyonce ka trup te perkryer Edhe pse Rihanna shpesh paraqitet ne publik me kostume provokative e fustane te shkurtra kengetarja ne te vertet nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.465Z

Tre vellezer therin nenen e tyre dhe me pas e hane

Tre vellezer kane therur nenen e tyre dhe me pas i kane ngrene organet e brendshme ne nje rit makaber Policia e ka gjetur trupin e 56-vjecares Musala Amil te gjymtuar dhe te mbuluar ne gjak ne Ampatuan te Filipineve nje jave pas ngjarjes raporton Naija 35-vjecari Dante 21-vjecari Paroy dhe 18-vjeca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.193Z

Fytyrat e bukura harrohen me shpejt

SSSAbrASS Teoria e vjeter se fytyrat e bukura nuk harrohen kurre mund te mos jete e vertete pasi psikologet besojne se njerezit e bukur nuk mbahen mend shume gjate Nje studim i ri ben te ditur se bukuria mund te ndaloje njohjen e fytyrave per dallim nga fytyrat jo te bukura Psikologet gjermane mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.991Z

Nje valixhe e dyshimte ne qender te Tiranes

p classMsoNormalNje valixhe e dyshimte u gjend mbremjen e sotme prane Muzeut Historik Kombetar ne qender te Tiranes por pas shperthimit te komanduar rezultoi se ne valixhe nuk gjendej asgje e rrezikshme p classMsoNormalAlarmi u dha ne zyren operative te policise rreth ores 2145 dhe menjehere pas ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.405Z

Bie ne kontakt me rrymen elektrike humb jeten punonjesi i CEZ-it

VLORE-Nje punonjes i CEZ-it ka humbur jeten paraditen e sotme ne Vlore Sipas te dhenave nga Policia e qytetit bregdetar mesohet se viktima eshte Viktor Sera 54 vjec Sera ka qene duke punuar per riparimin e nje defekti ne fshatin Brataj ne momentin qe ka rene ne kontakt me rrymen elektrike dhe per p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.019Z

I mohojne qendrimin ne Gjermani shiptari nga Kosova merr peng avionin

Nje shqiptar nga Kosova ka marre peng nje avion dje ne Gjermani Sipas medieve gjermani Muslim H Mori peng avionin me 75 pasagjere ne bord ne shenje hakmarrjeje per depertimin e tij nga Gjermania Mesohet se 28-vjecari kishte kerkuar azil politik ne Gjermani por autoritetet gjermane ia kishin refuzuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.240Z

Makina perplas motocikleten 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

Nje aksident automobilistik i ka marre jeten sot nje 45-vjecari si dhe eshte plagosur nje tjeter shtetas Sipas Policise se Fierit ngjarja ka ndodhur ne aksin rrugor Fier-Levan ku nje automjet tip Audi me targe AA 006 GV ka perplasur nje motociklete ne vendin e quajtur Qafa e Koshovices dhe me pas e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama