Rezultate te kerkimit per termin: +Shekulli +Online

Total: 2424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.912Z

Kjo është FOTOJA që shkaktoi tërmetin tek gazeta Shekulli

Share Këto ditë online po debatohet shumë për faktin se pse gazeta Shekulli fillimisht u ankua se ia kishin ndryshuar gazetën në shtypshkronjë, duke hequr një lajm ku flitej për dhunën e ushtruar nga një gjykatës mbi një avokate, ndërkohë që tani gazeta nuk flet më për këtë ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.253Z

Maturantët, formulari A2 online

Gjimazistët në shkolla, foto arkiv Maturantët këtë vit për herë të parë plotësimin e formularit A2, do ta bëjnë në mënyrë elektronike. Formulari A2, i cili përcakton degën se ku do të nisin studimet e larta maturantët, do të bëhen në mënyrë elektronike. Agjencia Kombëtare e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.838Z

Interkonjeksioni, sulmohet faqja online e Zërit

Faqja e pare e "Zerit" ne print Prej dy ditësh, faqja në internet e gazetës kosovare Zëri nuk mund të lexohet në Shqipëri. Faqja online e gazetës Zëri nuk funksionon që pas publikimit të dosjes së interkonjeksionit. Sipas një njoftimi të gazetës, faqja e saj është sulmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.080Z

I famshmi A2, tani online

Maturante te "Petro Ninit" duke dale pas provimit te matematikes  Emanuela Sako Për të garuar për futjen në universitet, maturantët në të gjithë vendin tani do të duhet ta plotësojnë formularin A2 online. Ky është një projekt pilot që MASH po e vë në funksion për herë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.082Z

Ambasada britanike, tarifa për vizë paguhet online

Ambasada e Britanisë në Tiranë Duke filluar nga 11 qershori, pagesa e aplikimit për vizë britanike duhet të bëhet vetëm online. Pagesa bëhet nëpërmjet internetit me kartë krediti apo debiti, në monedhën euro, përpara se aplikanti të shkojë për të dorëzuar dokumentet e aplikimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.362Z

PS, konkurs online për Avokatin e Popullit

Kandidatura për zgjidhjen e Avokatit të Popullit tashmë merr udhë, kjo dhe nëpërmjet një faqeje online të propozuar nga Partia Socialiste. Nëpërmjet faqes http://avokatipopullit2011.ps.al çdokush që është i interesuar, mund të aplikojë duke paraqitur dokumentacioni përkatës pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.341Z

Durrës, dezinfiktimi i lulishtevepas gati një çerek shekulli

Pas gati një çerek shekulli, banorët e Durresit kanë parë punonjës  me maska në kokë dukë sperkatur me pompa dhe pajisje të mekanizuara siperfaqet e gjelbëruara të qytetit.Ka qënë bashkia e Durresit ajo që ka vendosur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama