Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.401Z

Naftetaret ne shesh kunder reformes

Edhe pse 400 naftetaret e nxjerre ne reforme nga kompania “Albpetrol” ishin njoftuar per proteste mbremjen e djeshme ne qender te qytetit te Patosit, pjesa me e madhe e tyre e kane bojkotuar ate. Rreth ores 19:00 ata jane mbledhur per te kundershtuar largimet nga puna dhe nxjerrjen ne asistence,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.948Z

Shqiptarët në shesh kundër vendimit

Protestat Tifozët kanë filluar që dje protestat e tyre publike ndaj vendimit të UEFA-s për të dënuar Shqipërinë pas ngjarjeve në Beograd. Në Tiranë, Shoqëria Civile ka organizuar dje një protestë në sheshin para Kryeministrisë, për të treguar indinjatën ndaj vendimit, duke shpalo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.534Z

Iran, Moussavi: Serish ne shesh

Lideri opozitar reformator Mir Hosein Moussavi ka ftuar mbeshtetesit e tij te dalin serish ne shesh per te protestuar ndaj rezultatit te zgjedhjeve te 12 qershorit sipas tij te parregullta dhe te manipuluara. “Jam gati t’ua provoj qe pergjegjesit e parregullsive dhe te manipul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.914Z

Pritja ne shesh gjithe naten

brbrNata e se shtunes ne sheshin Nene Tereza ne kryeqytet per te rinjte e ardhur nga Shkodra dhe jo vetem ishte e vecante dhe do te mbahet mend gjate Me kenge e valle ata kishin menduar dhe i kaluan oret e pritjes deri mengjesin e te dieles per te pare nga afer dhe marre mesazhin e Papa Franeeskut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.644Z

Rama: Lamtumire mitingjeve ne shesh

"Do te kete shume hapesira per qytetaret, por jo me per mitingje si deri dje". Ka qene kjo deklarata e djeshme e Rames, ne cilesine e kryebashkiakut te Tiranes, qe ka paralajmeruar se sheshi kryesor i Tiranes nuk do te shfrytezohet me per qellime politike. Por, kryetari i Bashkise se Tiranes ka dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.888Z

FOTOT/ Christina i nxjerr në shesh

Christina Milian është shfaqur shumë e nxehtë në Los Angeles. Këngëtarja ka pasur një veshje provokuese, që ekspozonte gjoksin. Nuk është hera e parë në fakt, që Christina shfaqet kaq provokuese në publik.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Socialistët 12 ditë në shesh

30/04/2010 Partia Socialiste starton protestat maratonë përpara godinës së Kryeministrisë Detajet si do të zhvillohet manifestimi deri në largimin e kryeministrit Berisha Aksioni politik i ndërmarrë nga Partia Socialiste kulmon sot në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protestuesit s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama