Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.998Z

Opozita, sot proteste ne shesh

Formacionet e majta parlamentare do te jene sot ne shesh per te protestuar kunder qeverise "Berisha". Por njekohesisht dhe duke festuar marrjen e fteses per anetaresine e vendit ne NATO. Nje manifestim i tille qe paralajmeruar pak dite me pare nga vete kryetari i selise roze, Edi Rama, i cili ftoi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.762Z

Kelly Brook i nxjerr në shesh (FOTO)

Share Modelja britanike Kelly Brook, ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë të pranishmëve në javën e modës në Londër. 32-vjeçarja ka pasur një dekolte shumë të hapur, duke nxjerrë pothuajse në shesh gjokset e saj. Brook për momentin është modelja më e njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.101Z

FOTOT/ Gigi Hadid i nxjerr në shesh

Gigi Hadid ka treguar shumë me veshjen e saj. Modelja 20-vjeçare është fotografuar ndërsa merrte pjesë në koncertin e Taylor Sëift në Los Angeles. Ajo kishte zgjedhur të vishte një kanatiere, që i nxirrte në pah gjoksin.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.545Z

Dil në shesh ti themi ndal dhunës ndaj grave

Mbi 10 organizata janë angazhuar t’i bashkohen një manifestimi kundër dhunës në familje dhe vrasjes së grave. Manifestimi do të zhvillohet sot  (e mërkurë, 6 shtator)  në orën 18:00 në sheshin Skënderbej, para hotel Tirana International. Në apelin që kanë postuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.597Z

Bashkia, Xhamlliku do bëhet shesh për këmbësorët

Tiranë- Pas tre muajsh sheshi “Shtraus” i njohur ndryshe si “Xhamlliku”, do të shndërrohet në një shesh urban pedonal. Më një fond prej rreth 22 milionë lekësh investim nga të ardhurat e Bashkisë së Tiranës, në kuadrin e rikualifikimeve urbane të shesheve në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.652Z

Shkup projekt per shesh me emrin Skenderbeu

Shkupi do te kete nje shesh me emrin e Skenderbeut. Qeveria Maqedonase ka planifikuar ndertimin e sheshit me siperfaqe 20 mije metra katrore ne lagjen e shqiptareve ne Cair. Projekti parashikon edhe ndertimin e objekteve moderne e multifuksionale. Projekti eshte ne faqen fillestare dhe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.662Z

I del gjoksi ne shesh

 Derisa ka qene duke bere plazh, kengetarja ka dashur edhe te fotografohet sa qe nuk e ka verejtur se gjoksi i saj kishte dalur ne shesh dhe kerkonte syrin e aparatit. Anjeza, keto dite vere po i shijon ashtu si i'a ka qejfi. /Indeksonline/ 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama