Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.101Z

FOTOT/ Gigi Hadid i nxjerr në shesh

Gigi Hadid ka treguar shumë me veshjen e saj. Modelja 20-vjeçare është fotografuar ndërsa merrte pjesë në koncertin e Taylor Sëift në Los Angeles. Ajo kishte zgjedhur të vishte një kanatiere, që i nxirrte në pah gjoksin.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.545Z

Dil në shesh ti themi ndal dhunës ndaj grave

Mbi 10 organizata janë angazhuar t’i bashkohen një manifestimi kundër dhunës në familje dhe vrasjes së grave. Manifestimi do të zhvillohet sot  (e mërkurë, 6 shtator)  në orën 18:00 në sheshin Skënderbej, para hotel Tirana International. Në apelin që kanë postuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.597Z

Bashkia, Xhamlliku do bëhet shesh për këmbësorët

Tiranë- Pas tre muajsh sheshi “Shtraus” i njohur ndryshe si “Xhamlliku”, do të shndërrohet në një shesh urban pedonal. Më një fond prej rreth 22 milionë lekësh investim nga të ardhurat e Bashkisë së Tiranës, në kuadrin e rikualifikimeve urbane të shesheve në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.652Z

Shkup projekt per shesh me emrin Skenderbeu

Shkupi do te kete nje shesh me emrin e Skenderbeut. Qeveria Maqedonase ka planifikuar ndertimin e sheshit me siperfaqe 20 mije metra katrore ne lagjen e shqiptareve ne Cair. Projekti parashikon edhe ndertimin e objekteve moderne e multifuksionale. Projekti eshte ne faqen fillestare dhe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.662Z

I del gjoksi ne shesh

 Derisa ka qene duke bere plazh, kengetarja ka dashur edhe te fotografohet sa qe nuk e ka verejtur se gjoksi i saj kishte dalur ne shesh dhe kerkonte syrin e aparatit. Anjeza, keto dite vere po i shijon ashtu si i'a ka qejfi. /Indeksonline/ 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.980Z

Vetura në shesh

Pavarësisht se qarkullimi i veturave është i ndaluar në shëshin “Nënë Tereza”, aty shpesh shihen vetura të kalojnë. Zakonisht, veturat kalimtare shihen natën të kalojnë aty, por nuk janë raste të rralla që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.599Z

FOTOT/ Elisabeth Olsen e nxjerr në shesh

Aktorja Elisabeth Olsen është përballur me një incident të vogël në Paris, ndërsa merrte pjesë në një event. Era ka bërë që fustani i saj të ngrihet. Por, për fat 26-vjeçarja kishte veshur mbathje.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama