Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.992Z

Policia bllokon pakingun tek “Dinamo”, reagojnë banorët

TIRANE-Sot në mëngjes një aksion policor i sektorit të antikrimit ka sjellë bllokimin e parkingut rreth stadiumit “Dinamo” duke sjellë reagimin e ashpër të banorëve të kësaj zone. Operacioni i nisur nga policia e Komisariatit numër 2 në Tiranë dhe Zyrës së Antikrimit Ekon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.494Z

Protesta, PS: Na penguan t vendosnim skelat

Opozita pritet të zbresë pasdite në shesh për protestën e paralajmeruar të 30 prillit, që do të nisë nga sheshi “Skenderbej” dhe do te zhvendoset pergjate bulevardit “Deshmoret e Kombit”, deri perpara kryeministrise. Në parapërgatitjet për grumbullimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.799Z

Rama shpërndan ftesa për protestën e PS

Kur na ndajnë vetëm 3 ditë nga protesta e Partisë Socialiste, kreu i kësaj force politike Edi Rama ka qenë në rrugën "Damir Progni" ku ka kërkuar pjesëmarrjen e banorëve në këtë protestë. Gjatë këtij takimi, kryesocilisti Rama ka apeluar qytetarët që në 30 prill të dalin në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.561Z

“Zgjohu” kerkon monumente per shqiptaret

Levizja “Zgjohu” ne Maqedoni i ka kerkuar qeverise qe te ndertoje ne qender te Shkupit edhe monumente te personaliteteve shqiptare. Duke iu referuar deklarates se ministres se Kultures, Elisabeta Kamcevska, se qeveria eshte e gatshme te pranoje edhe iniciativa te komunitetit s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.412Z

Vlore, demtohet pylli Sodes

Zona e pyllit te Sodes ne Vlore eshte kthyer se fundmi edhe ne shesh mbeturinash kimike. Ditet e sotme aty eshte shkarkuar nje sasi e konsiderueshme mbetjesh kimike e cila duhet te kete dale nga ndonje fabrike ose punishte ne Vlore. Dhjetera thase te medhenj me nje lende kimike te bardhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.248Z

Protestat greke prekin dhe Spanjen

Protestat e dhunshme te Athines per vrasjen e nje 15 vjecari nga nje agjent i policise jane transferuar edhe ne Spanje. Rreth 200 te rinj kane manifestuar ne Madrid duke sulmuar me pas komisariatin e qytetit. Ata kane dale ne shesh me thirrjet: “Polici vrasese”.Disa agjente te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.370Z

Koncerti qe bashkon shqiptaret

Te gjithe shqiptaret ne trojet etnike kane mundur te festojne njekohesisht diten e flamurit. Me shume se nje feste, DigitAlb ka bashkuar te gjithe shqiptaret ne shesh ne tre kryeqytete, Tirane, Prishtine dhe Shkup me tre koncerte te medha, te cilat organizohen njekohesisht dhe po transme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama