Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.248Z

Protestat greke prekin dhe Spanjen

Protestat e dhunshme te Athines per vrasjen e nje 15 vjecari nga nje agjent i policise jane transferuar edhe ne Spanje. Rreth 200 te rinj kane manifestuar ne Madrid duke sulmuar me pas komisariatin e qytetit. Ata kane dale ne shesh me thirrjet: “Polici vrasese”.Disa agjente te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.370Z

Koncerti qe bashkon shqiptaret

Te gjithe shqiptaret ne trojet etnike kane mundur te festojne njekohesisht diten e flamurit. Me shume se nje feste, DigitAlb ka bashkuar te gjithe shqiptaret ne shesh ne tre kryeqytete, Tirane, Prishtine dhe Shkup me tre koncerte te medha, te cilat organizohen njekohesisht dhe po transme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.744Z

Imeraj-Berishës: Ruaj qetësinë e hap kutitë e votimit

“Ka kohë që Sali Berisha e ka humbur qetësinë e që dëgjojmë të nxjerr nga goja e tij apo tellallëve të tij, fjalë e akuza të pavërteta. Deri diku është e kuptueshme, njerëz të dëshpëruar bëjnë gjëra të dëshpëruara”, theksoi zëdhënësja Armela Imeraj. Ajo shtoi se “t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.594Z

Fletushka nga ajri kundër negociatave

Në kohën kur vetëm se mbahej konferenca ndërkombëtare “Kaptina e mbyllur në Ballkan”, për nder të heqjes së mbikëqyrjes së pavarësisë, lëvizja vetëvendosje kishte organizuar një aksion tjetër .Në qiellin e hapur të Prishtinës fluturonin mijëra fletushka. Ato mund t'i s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.590Z

Rama në Twitter: As sheshin e vendlindjes s`mbush dot lumadhi katragjysh

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar ditën e sotme në faqen e tij në rrjetin social Twitter, në lidhje me mitingun e zhvilluar nga Partia Demokratike në Tropojë, duke akuzuar ktyeministrin Berisha se kishte çuar në tubim mësues nga kryeqyteti për të shtuar pjesëmarrjen në she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.644Z

Miranda Kerr i tregon të gjitha

Modelja Miranda Kerr gjatë punës ndonjëherë harron se duhet të “fshehë” diçka. Bukuroshja 30-vjeçare e “Victoria Secrets”, i ka treguar të gjitha gjatë pozimit për linjën e saj të make-up-it Kora. Kerr, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.560Z

Rrogozhine proteste per mbeturinat

Banoret e Rrogozhinës kanë vijuar protestën kundër kthimit të një zonë prane banesave të tyre në shesh për depozitimin e mbeturinave të qytetit. Ata thone se do helmohen tokat dhe ujërat e zones duke iu shkaterruar bujqesine.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama