Rezultate te kerkimit per termin: +Shesh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.744Z

Imeraj-Berishës: Ruaj qetësinë e hap kutitë e votimit

“Ka kohë që Sali Berisha e ka humbur qetësinë e që dëgjojmë të nxjerr nga goja e tij apo tellallëve të tij, fjalë e akuza të pavërteta. Deri diku është e kuptueshme, njerëz të dëshpëruar bëjnë gjëra të dëshpëruara”, theksoi zëdhënësja Armela Imeraj. Ajo shtoi se “t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.594Z

Fletushka nga ajri kundër negociatave

Në kohën kur vetëm se mbahej konferenca ndërkombëtare “Kaptina e mbyllur në Ballkan”, për nder të heqjes së mbikëqyrjes së pavarësisë, lëvizja vetëvendosje kishte organizuar një aksion tjetër .Në qiellin e hapur të Prishtinës fluturonin mijëra fletushka. Ato mund t'i s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.590Z

Rama në Twitter: As sheshin e vendlindjes s`mbush dot lumadhi katragjysh

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar ditën e sotme në faqen e tij në rrjetin social Twitter, në lidhje me mitingun e zhvilluar nga Partia Demokratike në Tropojë, duke akuzuar ktyeministrin Berisha se kishte çuar në tubim mësues nga kryeqyteti për të shtuar pjesëmarrjen në she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.644Z

Miranda Kerr i tregon të gjitha

Modelja Miranda Kerr gjatë punës ndonjëherë harron se duhet të “fshehë” diçka. Bukuroshja 30-vjeçare e “Victoria Secrets”, i ka treguar të gjitha gjatë pozimit për linjën e saj të make-up-it Kora. Kerr, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.560Z

Rrogozhine proteste per mbeturinat

Banoret e Rrogozhinës kanë vijuar protestën kundër kthimit të një zonë prane banesave të tyre në shesh për depozitimin e mbeturinave të qytetit. Ata thone se do helmohen tokat dhe ujërat e zones duke iu shkaterruar bujqesine.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.801Z

Protesta kunder shkaterrimit te armeve kimike siriane ne Shqiperi

Ne oren 13:00 qytetaret kishin dale per te protestuar kunder importit te armeve kimike siriane me qellim demontimi ne Shqiperi, por nuk e kane realizuar qellimin e tyre.  Policia e Shtetit kerkoi shperndarjen e tyre pasi nuk mund te garantonte mbarevajtjen e protestes me argumentin se do te is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.864Z

Besimtaret muslimane festojne Fiter Bajramin

Besimtaret muslimane festojne sot diten e Fiter Bajramit dite qe shenon fundin e nje muaj agjerimi. Besimtaret kryen faljen e namazit ne oren 0700 te mengjesit. Per shkak te rikonstruksionit ne sheshin Skenderbej ne Tirane besimtaret nuk e falen Bajramin tek xhamia dhe ne shesh por ne bulvardin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama