Rezultate te kerkimit per termin: +Sheshi

Total: 7600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.482Z

FOTOT/ Sheshi Skenderbej hapet në qershor

Me fillimin e procesit të mbjelljes së pemëve dhe shtrimit të gurëve, punimet për sheshin Skënderbej janë në fazën e fundit. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi projektin dhe theksoi se ashtu sikurse është premtuar, sheshi do të hapet për publikun në qershor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.331Z

FOTOT/ Më zgjoni kur të mbushet sheshi

Në pritje të nisjes së protestës së PD-së, në rrjet ka humor. Rrjetet bëjnë ironi që nga mundësia e ikjes së zërit të Bashës, deri tek arsyet e protestës së PD-së.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.175Z

FOTOT/ Si po merr formë sheshi Skënderbej

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka vendosur sot pllakën e parë në sheshin “Skënderbej”. Ai tha se rilindja e vështirë e sheshit për shkak të pengesave gjithëfarë të së shkuarës, tanimë është më në fund në prag të kurorëzimit. Kreu i ekzekutivit sqaroi se ky proje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.617Z

Inaugurohet sheshi Zahir Pajaziti

Pas më shumë se një vit punime, të premten në Prishtinë u bë inaugurimi i sheshit “Zahir Pajaziti” nga kryetari i komunës, Isa Mustafa. “Ky shesh është shumë i rëndësishëm, pasi krijon kushtet për a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.430Z

FOTOT/ Pllakat e fundit: Sheshi Skënderbej drejt përfundimit

Sheshi Skënderbej është duke përfunduar. Fotot e mëposhtme tregojnë vendosjen e pllakave me gurë nga të gjitha trevat e Shqipërisë. Sheshi pritet të jetë gati brenda majit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.228Z

Hapet sheshi Skëndërbej, sot nis qarkullimi

Pamje e sheshit "Skenderbej" gjate punimeve Pas nje kohe te gjate bllokimi, nis sot qarkullimi ne sheshin “Skenderbej”. Bashkia e Tiranës njoftoi nje dite me pare edhe skemen se si do te organizohet levizja. Sheshi tashmë i rehabilituar, pritet të lehtësoje shumë trafikun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.483Z

Sheshi Skënderbej nis të gjelbërohet

Përmes një inspektimi të punimeve në sheshin Skënderbej kryetari i bashkisë ka përfituar nga rasti për ti kthyer një përgjigje gjithë kritikëve. Ai tha se ashtu sikundër ishte premtuar sheshi nuk do të ketë vetëm beton por në të do të këtë gjysmën e hapësirës me 2 mijë pemë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama