Rezultate te kerkimit per termin: +Sheshi

Total: 7600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.944Z

Spostohet sheshi ameria

E marte 20 Nentor 2012 2053 Mbledhja e radhes e keshillit bashkiakSheshi Avni Rustemi ai qe lidh rruget Hoxha Tasim dhe Luigj Gurakuqi do te ruaje te njejtin emer ndersa sheshi ameria i propozuar disa dite me pare nga keshilltari i PDIU-se do ti kaloje nje tjeter sheshi ne Tirane. Propozimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.525Z

Inaugurohet në mënyrë madhështore sheshi Skënderbej

Përmes një spektakli madhështor, Bashkia e Tiranës ka inauguruar Sheshin Skënderbej. Në fjalën e tij, kryebashkiaku Erion Veliaj tha se janë 28 mijë metër katror të shtruar me gurë nga të gjitha trojet shqiptare. Në fjalën përshëndetëse, kryeministri Edi Rama tha se ky shesh ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.482Z

FOTOT/ Sheshi Skenderbej hapet në qershor

Me fillimin e procesit të mbjelljes së pemëve dhe shtrimit të gurëve, punimet për sheshin Skënderbej janë në fazën e fundit. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi projektin dhe theksoi se ashtu sikurse është premtuar, sheshi do të hapet për publikun në qershor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.331Z

FOTOT/ Më zgjoni kur të mbushet sheshi

Në pritje të nisjes së protestës së PD-së, në rrjet ka humor. Rrjetet bëjnë ironi që nga mundësia e ikjes së zërit të Bashës, deri tek arsyet e protestës së PD-së.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.175Z

FOTOT/ Si po merr formë sheshi Skënderbej

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka vendosur sot pllakën e parë në sheshin “Skënderbej”. Ai tha se rilindja e vështirë e sheshit për shkak të pengesave gjithëfarë të së shkuarës, tanimë është më në fund në prag të kurorëzimit. Kreu i ekzekutivit sqaroi se ky proje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.617Z

Inaugurohet sheshi Zahir Pajaziti

Pas më shumë se një vit punime, të premten në Prishtinë u bë inaugurimi i sheshit “Zahir Pajaziti” nga kryetari i komunës, Isa Mustafa. “Ky shesh është shumë i rëndësishëm, pasi krijon kushtet për a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.430Z

FOTOT/ Pllakat e fundit: Sheshi Skënderbej drejt përfundimit

Sheshi Skënderbej është duke përfunduar. Fotot e mëposhtme tregojnë vendosjen e pllakave me gurë nga të gjitha trevat e Shqipërisë. Sheshi pritet të jetë gati brenda majit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama