Rezultate te kerkimit per termin: +Shifra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.730Z

Aeroporti i Tiranës regjistron rritje me dy shifra

Share Aeroporti shqiptar Nënë Tereza ka regjistruar një rritje prej 16.7 përqind të trafikut të pasagjerëve gjatë nëntë muajve të vitit 2011, me një total prej 1.4 milion pasagjerësh që kanë kaluar përmes portave të tij. Balkan Insight thotë se aeroporti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.409Z

Moskë, dyfishohet shifra e vdekshmërisë

Autoritetet shëndetësore në Moskë kanë konfirmuar se shifra e vdekshmërisë është dyfishuar për shkak të valës së të nxehtit dhe smogut të krijuar nga zjarret masive që kanë përfshirë vendin. Ministri i Shëndetësisë, Andrei Seltsovsky ka deklaruar për mediat se në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.750Z

PSQeveria dy shifra per ekonomine

Partia Socialiste ka denoncuar sot ate qe selia roze e ka cilesuar ai nje skandal te shifrave te ndryshme ekonomike. Deputeti Ilir Beqja tha se ne te njejten dite qeveria shqiptare jep dy shifra te ndryshme per rritjen ekonomike dhe per deficitin. Ne te njejten dite qeveria shqiptare na thote qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.448Z

Dhjetë shifra interesante për popullsinë në planetin tonë

Share Kombet e Bashkuara bëjnë me dije se shumë shpejt planeti ynë do ketë 9 miliard banorë. Ky numër do arrihet me shumë gjasë në fund të vitit 2050. Këta njerëz do ndajnë së bashku burimet e planetit tonë. Më poshtë gjeni disa shifra pikante për popullsinë në planetin tonë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.238Z

Një përgjigje me shifra ekonomike Ben Blushit

Nga Arben Ahmetaj Nuk kam folur per ambicien e Blushit per te kandiduar per postin e kryetarit te PS, sepse nuk kam dashur te hyj ne kete debat per mua te pakuptimte, pas dy fitoresh e dy konfirmimesh radhazi te PS dhe te Edi Rames ne krye te vendit. Por, sado i pakuptimte me duket mua ky debat q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.015Z

Fier, shifra alarmante nga divorci

FIER – Shifra alarmante të divorceve në rrethin e Fierit dhe të Lushnjës. Burime nga gjykatat e dy rretheve bëjnë të ditur se, vetëm në tremujorin e parë të vitit 2008në rrethin e Fierit janë regjistruar 200 kërkesa për divorc, ndërsa në rrethin e Lushnjës 180 të tilla. Përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.409Z

K. Ronaldo shifra fenomeni 200 gola

Portugezi Edhe pse eshte vetem 25 vjec Kristiano Ronaldo ka hyre ne rrethin e ngushte te futbollisteve qe mund te mburren se kane arritur kuoten e 200 golave ne karriere. Kjo ndodhi ne ndeshjen e Kupes se Mbretit perballe Mursias kur portugezi shenoi pas nje harkimi perfekt te Di Marias. Ronaldo ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama