Rezultate te kerkimit per termin: +Shifra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.837Z

Kush kampion i Premierligës? Shikojeni përqindjen (FOTO)

Chelsea veq po e pret fundin e Premierligës Angleze për të festuar titullin e Premierligës. Kështu tregojnë edhe statistikat se cila skuadër ka më shumë gjasa për të marrë titullin e Premierligës. Chelsea ka 97.6% të gjasave p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.869Z

Bie numri i lindjeve 15 e cifteve probleme me infertilitetin

0 brbr SSSAbrASS brbrShqiptaret po lindin me pak femije Raporti i fundit i Bankes Boterore flet per shifra 3 here me te ulta se perpara 30 viteve Ky fakt pohohet edhe nga bluzat e bardha ne sistemin shendetesor te cilat thone se shume cifte kane veshtiresi ne arritjen e nje shtatzaniebrbr brbrVec m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.504Z

Shifrat te cmendura per Hoze Murinjon

brbrEdhe pse u largua me deshtim nga Chelsea per Hoze Murinjon jane gati te shpenzojne shifrat te cmendura Ministri i Sportit ne Indonezi Imam Nahravi ka bere te ditur se nese tekniku portugez do te drejtoje kombetaren e tyre jane gati ti japin atij 250 milion rupi ose 165 milione euro ne sezon Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.496Z

Fondet e BE per pushtetin vendor

var fbShare url httpvizionplusalfondet-e-be-per-pushtetin-vendorsize smallp styletext-align justifyProcesi i integrimit europian nuk kalon vetem nga qeveria qendrore por rendesi te vecante ka edhe pushteti lokal Ne Konferencen mbi rolin e bashkive ne procesin integrues ministri per eshtjet Vendore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.376Z

Zhduken 2 mije km katrore pyje

brbrNe 6 vite Shqiperia ka humbur rreth 2000 km katrore pyje Kjo per shkak te zjarreve prerjeve abuzive dhe erozionit Raporti i fundit i hartuar nga Agjencia Kombetare e Mjedisit bazuar ne te dhenat satelitore sjell shifra alarmante ku ne vitin 2006 kemi pasur 33 te territorit me gjelberim dhe kjo h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.300Z

Fluks drejt Gjermanise

brbrQytetaret e Burrelit vijojne te kerkojne rruget per te ikur drejt Gjermanise Edhe ne oret e fundit fluksi i personave qe kane aplikuar ne zyrat e pasaportave ka qene teper i larte Perfaqesues prane zyres se aplikimeve per pasaporta ne qytetin e Burrelit bejne te ditur per Vizion Plus se gjate di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.270Z

Emigrimi i te miturve drejt vendeve te BE-se

brbr91 te mitur shqiptare dhe te pashoqeruar kane emigruar ne vendet e Bashkimit Evropian nderkohe qe shumica prej tyre kane arritur te dalin ilegalisht nepermjet kufirit te gjelber me Greqine Shifra u publikua nga zvministrja Elona Gjebrea e cila tha se nga janari i ketij viti e deri me tani jane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama