Rezultate te kerkimit per termin: +Shifra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.554Z

SHIFRA HORROR/ Jo, nuk është Afganistan, është Shqipëria

Share Trupi i pajetë i një 23 vjeçari është gjetur mëngjesin e sotëm pranë qytetit të Korçës. Policia thotë se personi mendohet se është ekzekutuar me një plumb në gjoks. Sipas disa shifrave të publikuara nga media, kjo është viktima 105 për këtë vit, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.451Z

Aksidentet në punë, shifra alarmante

Aksidentet në punë vazhdojnë të jenë në shifra alarmante. Statistika të Inspektoratit të Punës dhe Ministrisë së Shëndetësisë flasin për rritje të numrit të të aksidentuarve gjatë procesit të punës. Vitin e fundit, sektori i nxjerrjes dhe përpunimit të metaleve dhe ai i ndërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.170Z

Investimet Brukselit i raportohen shifra te rreme

TIRANE- Qeveria shqiptare dhe Banka e Shqiperise i kane servirur shifra te rreme Brukselit ne aspektin ekonomik. Kjo del ne raportin me te fundit te Bankes se Shqiperise per politiken monetare ku pranohen dy shifra. Se pari ne fund te gjashtemujorit te pare te ketij viti sasia e investimeve te huaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.169Z

Investimet Brukselit i raportohen shifra te rreme

TIRANE- Qeveria shqiptare dhe Banka e Shqiperise i kane servirur shifra te rreme Brukselit ne aspektin ekonomik. Kjo del ne raportin me te fundit te Bankes se Shqiperise per politiken monetare ku pranohen dy shifra. Se pari ne fund te gjashtemujorit te pare te ketij viti sasia e investimeve te huaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.250Z

Zgjedhjet vendore 2011, BalkanWeb arrin shifra rekord

TIRANË- Edhe në këto zgjedhje faqja on line BalkanWeb u rikonfirmua sërish si faqe referimi për lexuesit shqiptarë brenda dhe jashtë vendit. Duke filluar nga dita e zgjedhjeve 8 Maji deri në 13 Maj, BalkanWeb arriti një shifër prej 2 milion e 600 mijë vizitash, një rekord i paregjistruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.730Z

Aeroporti i Tiranës regjistron rritje me dy shifra

Share Aeroporti shqiptar Nënë Tereza ka regjistruar një rritje prej 16.7 përqind të trafikut të pasagjerëve gjatë nëntë muajve të vitit 2011, me një total prej 1.4 milion pasagjerësh që kanë kaluar përmes portave të tij. Balkan Insight thotë se aeroporti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.409Z

Moskë, dyfishohet shifra e vdekshmërisë

Autoritetet shëndetësore në Moskë kanë konfirmuar se shifra e vdekshmërisë është dyfishuar për shkak të valës së të nxehtit dhe smogut të krijuar nga zjarret masive që kanë përfshirë vendin. Ministri i Shëndetësisë, Andrei Seltsovsky ka deklaruar për mediat se në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama