Rezultate te kerkimit per termin: +Shifra

Meta: total 1000 / total_found 18175 / time 0.008 / keyword[0] shifra / docs[0] 18175 / hits[0] 21879 /
Bomba e merkatos, pas Ronaldos, Juventusi do edhe Salah!
  • 2019-02-12

Bomba e merkatos, pas Ronaldos, Juventusi do edhe Salah!

Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e  Zonjës së Vjetër. Ndonëse prej kohësh ishte pranuar arritja e marrëveshje

Rrëfimi i striptistes: Vijnë burra të martuar. Ja sa bakshishe kap!
  • 2019-02-10

Rrëfimi i striptistes: Vijnë burra të martuar. Ja sa bakshishe kap!

Në programin Exclusive, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej 3 vitesh! Ndër të tjera, pyetjes së gazetares Olsa Muhameti, se cila është shifra më e lartë që ka fituar si striptiste, Sara u shpreh se n

No Pic available
  • 2019-02-08

Raporti, një në pesë fëmijë jeton në varfëri ekstreme

Një raport i publikuar së fundmi nga Organizata Ndërkombëtare e Punës dhe Fondi i Fëmijëve i Kombeve të Bashkuara, ka nxjerrë të dhëna tronditëse për sa i përket fëmijëve. Sipas raportit, një në pesë fëmijë në botë jeton në varfëri të skajshme. Shifra përkon me 385 milion

No Pic available
  • 2019-02-08

Rakitic projekton kalimin te Interi

Ivan Rakitic te Interi nuk është thjeshtë më një hipotezë. Edhe pse mesfushori kroat ka deklaruar publikisht se dëshiron të rinovojë kontratën aktuale me Barcelonën e ardhmja e tij mund të jetë në Milano me ngjyrat zikaltër. Ky lajm i bujshëm është botuar sot në faqen e parë të

KLSH kap mat Ballukun, auditimi në Albcontrol zbulon lojën e tenderave
  • 2019-02-07

KLSH kap mat Ballukun, auditimi në Albcontrol zbulon lojën e tenderave

Ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka nisur një revolucion me dorë të hekur të institucionin që i besoi kryeministri Edi Rama, duke çmontuar klanin që paraardhësi i saj Damian Gjiknuri kishte ndërtuar. Ajo ka shkarkuar drejtorët më të lartë në ministri, t

Spahiu: Përse ekonomia jonë mbështetet tek pastrimi i parave!
  • 2019-02-07

Spahiu: Përse ekonomia jonë mbështetet tek pastrimi i parave!

Jemi kthyer në ekonomi të pastrimit të parave të drogës. Ky është shqetësimi që ngre deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu nëpërmjet një postimi në Facebook. Më tej ai thekson se ekonomia shqiptare është totalisht e varur nga paraja që hyn nga droga, korru

Fruthi, rekord rastesh në Europë dhe Rusi
  • 2019-02-07

Fruthi, rekord rastesh në Europë dhe Rusi

Në 2018 në 53 shtetet e rajonit Europian të OBSH, i cili përfshin përveç Evropës të gjitha vendet Lindore, duke përfshirë Rusinë, kishte mbi 82 mijë raste të fruthit, numri më i lartë i dekadës, me 72 vdekje. Kjo thuhet nga Organizata në një deklaratë, e cila kujton se shifra ësh