Rezultate te kerkimit per termin: +Shiko

Total: 2608
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.464Z

Shtet mizerje, shiko si e masakruan (VIDEO)

Share Përveç tragjedisë për humbjen e të afërmes së tyre, familjarët e arkëtares së vrarë, Leonora Kaloçi, sot janë përballur edhe me një tjetër incident që i ka irrituar ata së tepërmi. Në momentin që trupi i së ndjerës është nxjerrë nga urgjenca ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.253Z

Shiko, nuk më mungon më Kris (FOTO)

Divorci i Kim Kardashian me bashkëshortin e saj, Kris Humphries, konsiderohet si një ndër më të shpejtët në botën e showbiz. Por, Kim duket se e ka hedhur pas këtë histori dhe e ka harruar Kris. Këtë gjë ajo e ka treguar me anë të publimit të një fotoje të nxehtë n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.519Z

Teuta Krasniqi: Mos shiko prapa (Foto)

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto, ku dukshëm vërehen hiret e saj trupore. “Mos shiko prapa, ty do të mungojë koha që e ke përpara”, ka shkruar Krasniqi në mbishkrimin e fotos, transmeton Indek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.624Z

Video/ Kombëtarja del në stadiumin e Lesnit, shiko Live stërvitjen

Kombetarja shqiptare ka ne stervitjen e pasdites ne stadiumin qe do te luan ndeshjen ndaj Zvicres diteen neserme ne oren 15:00. Nen drejtimin e De Biasit dhe Tramezanit ekipi po zhvillon stervitjen ku po ambientohet edhe me fushen dhe me stadiumin. Shiko videon: Ndajeni këtë me të tjerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.000Z

Mos me shiko me perbuzje

“Mos më shiko me përbuzje” është ekspozita e artistit nga Kosova Artan Korenica, e çelur në Tiranë pranë Qendrës së Informimit të Bashkimit Europian. Kjo ekspozitë, e çelur me rastin e Ditës Ndërkomb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.224Z

Prapaskenat, Romero provokoi Shnajderin para penalltisë: Më shiko në sy! Dhe Ues gaboi

Më shiko! Më shiko! Më shiko!. Këto janë fjalët, të shqiptuara italisht dhe me zë të lartë, që portieri i Argjentinës Serxhio Romero i ka bërtitur Uesli Shnajderit pikërisht kur ylli holandez po bëhej gati të gjuante penalltinë, vendimtar për skuadrën e vet. E kështu duke kujtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

“Shiko kush erdhi”, shfaqetkomedia e Ray Cooney-t

TIRANE- Ray Cooney, i njohur si “mjeshtri i farsës”, do të shfaqet me tjetër komedi këtë herë në Teatrin Eksperimental “Kujtim Spahivogli”. Premiera që ka për autor Cooney-n titullohet “Shiko kush erdhi”. “Co

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama