Rezultate te kerkimit per termin: +Shiko

Total: 2608
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.253Z

Shiko, nuk më mungon më Kris (FOTO)

Divorci i Kim Kardashian me bashkëshortin e saj, Kris Humphries, konsiderohet si një ndër më të shpejtët në botën e showbiz. Por, Kim duket se e ka hedhur pas këtë histori dhe e ka harruar Kris. Këtë gjë ajo e ka treguar me anë të publimit të një fotoje të nxehtë n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.519Z

Teuta Krasniqi: Mos shiko prapa (Foto)

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto, ku dukshëm vërehen hiret e saj trupore. “Mos shiko prapa, ty do të mungojë koha që e ke përpara”, ka shkruar Krasniqi në mbishkrimin e fotos, transmeton Indek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.624Z

Video/ Kombëtarja del në stadiumin e Lesnit, shiko Live stërvitjen

Kombetarja shqiptare ka ne stervitjen e pasdites ne stadiumin qe do te luan ndeshjen ndaj Zvicres diteen neserme ne oren 15:00. Nen drejtimin e De Biasit dhe Tramezanit ekipi po zhvillon stervitjen ku po ambientohet edhe me fushen dhe me stadiumin. Shiko videon: Ndajeni këtë me të tjerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.000Z

Mos me shiko me perbuzje

“Mos më shiko me përbuzje” është ekspozita e artistit nga Kosova Artan Korenica, e çelur në Tiranë pranë Qendrës së Informimit të Bashkimit Europian. Kjo ekspozitë, e çelur me rastin e Ditës Ndërkomb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.224Z

Prapaskenat, Romero provokoi Shnajderin para penalltisë: Më shiko në sy! Dhe Ues gaboi

Më shiko! Më shiko! Më shiko!. Këto janë fjalët, të shqiptuara italisht dhe me zë të lartë, që portieri i Argjentinës Serxhio Romero i ka bërtitur Uesli Shnajderit pikërisht kur ylli holandez po bëhej gati të gjuante penalltinë, vendimtar për skuadrën e vet. E kështu duke kujtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

“Shiko kush erdhi”, shfaqetkomedia e Ray Cooney-t

TIRANE- Ray Cooney, i njohur si “mjeshtri i farsës”, do të shfaqet me tjetër komedi këtë herë në Teatrin Eksperimental “Kujtim Spahivogli”. Premiera që ka për autor Cooney-n titullohet “Shiko kush erdhi”. “Co

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.074Z

Mos i shiko gunën, po shikoji punën!

Briseida Shehaj Nga Altin Ketro   Dy emërimet e kryeministrit Rama në postet e rëndësishme të drejtimit të sistemit Doganor dhe Tatimor shqiptar, ishin me të vërtetë befasuese. Të tjerë emra ishin përfolur këto kohë dhe të tjera dolën. Pra, ishin në njëfarë mase surprizë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama