Rezultate te kerkimit per termin: +Shiko

Total: 2608
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.914Z

Berisha Jemi vend i zhvilluar

E merkure 28 Dhjetor 2011 1422 Kryeministri Sali Berisha Kryeministri Berisha deklaroi duke analizuar censusin kombetar se Shqiperia eshte nje vend i zhvilluar. Ai u ndal ne mbledhjen e fundit te qeverise per kete vit tek e dhena e numrit te banesave dale nga ky regjistrim per te mbeshtetur iden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.588Z

Nuam Disho Denimi im politik

E merkure 11 Janar 2012 1322 NAUM DISHONje dite pas denimit me 1 vit burg dhe kur policia ende nuk ka ekzekutuar arrestimin e tij Nuam Disho kreu i OMONIA-s per qarkun e Korces deklaron se do ti drejtohet Gjykates se Larte. Disho ka perseritur per mediat se vendimi i Apelit eshte teresisht politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.186Z

Obsesioni i Gjires

Këngëtarja Gjira Kajtazi ka shtuar në peshë. Kjo është e dukshme dhe këtë e pranon edhe vetë Gjira. Ajo, ka thënë se këto kilogram i ka shtuar gjatë qëndrimit në Kosovë, ku i shijon shumë ushqimi, edhe ai tradiciona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.372Z

Digjen fletet e 8 majit

E merkure 26 Tetor 2011 1310 DJEGIA E FLETEVE TE VOTIMIT Me shume se 5 muaj pas mbajtjes se zgjedhjeve lokale te 8 majit KQZ urdheroi ne unanimitet asgjesimin e fleteve te votimit. Sot fletet qe i dhene fitoren Edi Rames ne 14 maj po digjen te parat. Djegia e fleteve nisi me qarkun e Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.414Z

Halimi per ligjin e hipotekave

E marte 18 Tetor 2011 1753 Eduard HalimiNdryshimet ne ligjin per hipotekat parashikojne lehtesim procedurash per qytetaret bizneset dhe bankat. Ministri i drejtesise Eduard Halimi tha se te dhena te qytetareve qe disponojne nje hipoteke do te dixjitalizohen. Ne kete menyre transaksionet e cdo ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.416Z

Striptistja dhunohet pasi nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale

Një djalë ka ndalur në rrugë një striptiste dhe i ka qëlluar me grusht pasi filloi të zihej me të dashurin e saj. Sapo ka dalë nga klubi, Anastasia Frances është sulmuar duke marrë shenja në fytyrë dhe ka treguar se gjatë natës ai i ka ofruar para që të kryente marrëdhënie seksua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.813Z

Kameramani hutohet nga gjoksi i konkurentes, harron punën për një çast

Një kameraman harroi punën për një moment dhe u hutua nga rrobat e tejdukshme të banjës së një konkurenteje dhe format e saj. Ai e la pas dore punën dhe afroi kamerën më shumë sesa duhet në gjoksin e saj, duke nxjerrë fare nga ekrani fytyrën e vajzës. Konkurentja Patricia Martinez po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama