Rezultate te kerkimit per termin: +Shiko

Total: 2608
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.224Z

Prapaskenat, Romero provokoi Shnajderin para penalltisë: Më shiko në sy! Dhe Ues gaboi

Më shiko! Më shiko! Më shiko!. Këto janë fjalët, të shqiptuara italisht dhe me zë të lartë, që portieri i Argjentinës Serxhio Romero i ka bërtitur Uesli Shnajderit pikërisht kur ylli holandez po bëhej gati të gjuante penalltinë, vendimtar për skuadrën e vet. E kështu duke kujtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

“Shiko kush erdhi”, shfaqetkomedia e Ray Cooney-t

TIRANE- Ray Cooney, i njohur si “mjeshtri i farsës”, do të shfaqet me tjetër komedi këtë herë në Teatrin Eksperimental “Kujtim Spahivogli”. Premiera që ka për autor Cooney-n titullohet “Shiko kush erdhi”. “Co

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.074Z

Mos i shiko gunën, po shikoji punën!

Briseida Shehaj Nga Altin Ketro   Dy emërimet e kryeministrit Rama në postet e rëndësishme të drejtimit të sistemit Doganor dhe Tatimor shqiptar, ishin me të vërtetë befasuese. Të tjerë emra ishin përfolur këto kohë dhe të tjera dolën. Pra, ishin në njëfarë mase surprizë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.662Z

VIDEO/ Maniaku i fut duart femrës në autobus, por shiko çbëjnë femrat e tjera

Një maniak ka nisur të ngacmojë seksualisht një femër në një autobus, por nuk ka qenë dita e tij me fat. Fillimisht femra injoroi veprimet e tij, por kur e pa që ai po bëhej më agresiv u kthye dhe nisi ta sulmojë. Menjëherë në ndihmë të femrës u lëshuan femrat e tjera që ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.000Z

Gafa e Berishës/ E motra e Altin Danit: Shiko fëmijët e tu, mos merr nëpër gojë çdo njeri

Pas çdo ngjarje që ndodh në vend, Sali Berisha shkruan në Facebook-un e tij. Madje, edhe për ngjarje ordinere, kur nje person qëllon me armë në një pikë llotoje. Kështu ka ndodhur edhe me një person me emrin Altin Dani, që u vetëdorëzua në polici pasi kishte qëlluar në një pik�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.276Z

Më shiko, por mos i thuaj njeriu, 43-vjeçari nga Patosi i tregon organin gjenital së miturës

Shkoi te fqinji për ta uruar për Vitin e Ri, abuzon me vajzën e mitur 13- vjeçare. Ngjarja ka ndodhur dje, ku sipas Policisë, i dyshuari është I. Hoxha, 43 vjeç, banues në Patos. Ai u arrestua për kryerjen e veprave të turpshme me të mitura. Dyshohet se ai ka shkuar në shtëpinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.913Z

Berisha Rama eja shiko zhvillimin

Kryeministri Berisha vizitoi plantacionin e shegëve, më të madhin në vend, të ndërtuar së fundmi me financim të Qeverise. Sipas Kryeministrit Berisha gjatë 4 viteve të ardhshme, është programuar trefishimi i granteve, deri në 150

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama