Rezultate te kerkimit per termin: +Shiko

Total: 2608
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.662Z

VIDEO/ Maniaku i fut duart femrës në autobus, por shiko çbëjnë femrat e tjera

Një maniak ka nisur të ngacmojë seksualisht një femër në një autobus, por nuk ka qenë dita e tij me fat. Fillimisht femra injoroi veprimet e tij, por kur e pa që ai po bëhej më agresiv u kthye dhe nisi ta sulmojë. Menjëherë në ndihmë të femrës u lëshuan femrat e tjera që ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.000Z

Gafa e Berishës/ E motra e Altin Danit: Shiko fëmijët e tu, mos merr nëpër gojë çdo njeri

Pas çdo ngjarje që ndodh në vend, Sali Berisha shkruan në Facebook-un e tij. Madje, edhe për ngjarje ordinere, kur nje person qëllon me armë në një pikë llotoje. Kështu ka ndodhur edhe me një person me emrin Altin Dani, që u vetëdorëzua në polici pasi kishte qëlluar në një pik�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.276Z

Më shiko, por mos i thuaj njeriu, 43-vjeçari nga Patosi i tregon organin gjenital së miturës

Shkoi te fqinji për ta uruar për Vitin e Ri, abuzon me vajzën e mitur 13- vjeçare. Ngjarja ka ndodhur dje, ku sipas Policisë, i dyshuari është I. Hoxha, 43 vjeç, banues në Patos. Ai u arrestua për kryerjen e veprave të turpshme me të mitura. Dyshohet se ai ka shkuar në shtëpinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.913Z

Berisha Rama eja shiko zhvillimin

Kryeministri Berisha vizitoi plantacionin e shegëve, më të madhin në vend, të ndërtuar së fundmi me financim të Qeverise. Sipas Kryeministrit Berisha gjatë 4 viteve të ardhshme, është programuar trefishimi i granteve, deri në 150

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.615Z

“Shiko se çfarë na detyrove të bëjmë Roy”

Eliminimi i hershëm i kombëtares së Anglisë iu ka kushtuar disa tifozëve të kësaj kombëtare, të cilët tani po detyrohen të bëjnë tifo për gjermanët. Tre djem të ri anglez kanë lidhur një bast, se nëse komb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.608Z

BATUTAT/ Komentuesi: Merru me ndonjë punë. Rama: Shiko si do eci Interi

Kryeministri Edi Rama i ka kthyer tashmë në zakon replikat e përditshme me komentuesit në Facebook, ku nuk mungojnë batutat. Komentuesi: Sështë koncerti i Vienës por është mashtrim që vetëm injorantët që po mashtroni s`ja kanë haberin ku qëndron ndryshimi mes Philharmonic Orchestra d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.372Z

Çfarë nuk u dëgjua në Kuvend/ Bushati-Berishës: Shiko atë rrugaçin që ke në shtëpi. Topalli-deputetëve të PD: Si duroni mer, çohuni në këmbë

Panorama ka zbardhur të plota replikat e djeshme në Kuvend, kur Sali Berisha shpërtheu në dyerje ndaj deputetëve të PS-së. Kur Ditmir Bushati i thotë Berishës që të merret me rrugaçin që ka në shtëpi, Jozefina Topalli kërkon nga deputetët e PD-së që të ngrihen në këmbë dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama