Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.355Z

Kjo shtëpi duket si fabrikë nga jashtë, por shikojeni brenda

Foto 1 nga 9 E thjeshtë nga jashtë, e bukur nga brenda - kjo është shtëpia e veçantë në Teksas të SHBA-së. Ajo mund të duket si një fabrikë, por definitivisht nuk është. Kjo është një shtëpi e madhe e zbukuruar mjaft mirë. E kompletuar me çdo gjë, prej mobilerive lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.361Z

Shikojeni fjalimin e parë të Hashim Thaçit në vitin 1992 (VIDEO)

Emisioni Zona Express ka sjell sonte dokumentarin më të ri, "Portret i paautorizuar i Hashim Thaçit". Në këtë dokumentar është transmetuar një video ekskluzive e fjalimit të parë të Hashim Thaçit. Ngjarja ndodh në vitin 1992 në një varrim. Shikojeni këtë video të pa-transmetuar ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.260Z

Shikojeni Ligën me qesharake në botë

Besojmë që gjithmonë qeshni kur shihni në një ndeshje futbolli futbollist që huqin ndonjë rast para golit, kur shiheni autogola dhe reagimin e portierëve. Ka shumë situata kur ju bëjnë të qeshni edhe më zë, mirëpo ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.834Z

Shikojeni intervistën e plotë të Hashim Thaçit (Video)

Shikojeni intervistën e plotë të kryeministrit në detyrë, Hashim Thaçi dhënë për RTK-në. Ai në këtë intervistë flet për qëndrimet më të reja pasi partitë e Bllokut VLAN pranuan të votojnë kandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.096Z

Shekulli: Shikojeni Shkupin djema, pas investimeve po na merr edhe kanabisin. Do ishim lider në rajon

Shekulli vazhdon të lobojë për legalizimin e kanabisit. Sot kjo gazetë merr si shembull Maqedoninë, që po na merr jo vetëm investimet, por edhe kanabisin. Në dhjetor 2015 raportohej se investimet e huaja të drejtpërdrejta në vend nga viti 2007 arritën shumën prej 2,3 miliardë euro,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.653Z

Shikojeni si ikën për të kuptuar si ka qeverisur!

Nga Mero Baze   Edhe sikur të mos ta dinim se çfarë donte Sali Berisha nga pushteti i tij, do na kishte mjaftuar mënyra si po ikën, për ta kuptuar. Mënyra se si Sali Berisha po dorëzon pushtetin, është një dëshmi e qartë se çfarë ka pritur dhe synuar ai nga pushteti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.920Z

Shikojeni momentin kur Haradinaj e quan Mehën “peder” (Video)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shpërthyer sërish sot në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme. Ai e ka quajtur “peder”, kryetarin e Komisionit për demarkacionin me Malin e Zi, Murat Mehën, shkruan Gazeta Tribuna. Ndërkaq, kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama