Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.077Z

Shikojeni vallëzimin ‘alla brazilian’ të mesfushorit kosovar

Pas disa asistimeve radha erdhi edhe për gol. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Liridon Krasniqi ka shënuar gol për skuadrën e tij Fethiyespor. Në ndeshjen e javës së 34-të, skuadra e Krasniqit, Fethiyespor u mposhtë në udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Fajet si ka Messi, shikojeni videon nëse nuk besoni (Video)

Argjentina humbi një finale të radhës këtë vit, duke u mundur në Kupën e Amerikës nga Kili, pas ekzekutimit të penalltive. Edhe pas këtij turneu, Lionel Messi mbeti pa asnjë titull të fituar me kombëtaren, për të cilin edhe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Neuer, Buffon, De Gea? Jo, shikojeni çfarë pritje bën ky portier i panjohur (Video)

Jo vetëm portierët e mëdhenj dhe të skuadrave të mëdha, dinë të bëjnë pritje të jashtëzakonshme. Edhe në ligat e ulëta të vendeve të ndryshme, portierët bën pritje të jashtëzakonshme, por që nive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.331Z

Ky është sporti i ri i përgjakshëm: Shikojeni rrahjen e çmendur 5 me 5 (Video)

Në rrjetet sociale është publikuar një video incizim të sportit të ri që po bën nam në Rusi. Në fakt bëhet fjalë për rrahje masive të burrave dhe atë 5 me 5. Në video shihet se ky sport është dukshëm m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.790Z

E tmerrshme: Shikojeni se si 3 vjeçarje imiton vallëzimin e Kallashit!!! (Video)

Jo çdo herë interneti është indikatorë i mirë në jetën e qytetarëve, e sidomos të fëmijëve. Moskujdesi i duhur i prindërve ndaj fëmijëve, e sidomos mosndalimi i çasjes në internet i fëmijëve në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.517Z

Shikojeni eksperimentin social në qendër të Prishtinës: “A do të përqafoje një të pastrehë” (Video)

Është sërish grupi i të rinjve prishtinas R2Prank që sjellin videon e re nga kryeqyteti. Kësaj radhe nuk është një kamerë e fshehur klasike, por një eksperimental social. Eksperimenti social është realizuar me qëllimin e mbës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.621Z

Me selfie seksi u ngrejnë moralin ushtarëve izraelitë -FOTO

IZRAEL-Shikojeni çfarë bëjnë vajzat për ushtarët izraelit që po luftojnë kundër Hamasit në Rripin e Gazës. Vajzat izraelite kanë vendosur që me trupat e tyre të zhveshur t’i motivojnë ushtarët izraelit. 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama